News

Jakub Czarodziej - prawdziwe nazwisko, wiek, jakie ma poglądy

Jakub Czarodziej - prawdziwe nazwisko, wiek, jakie ma poglądy

fot. youtube / Jakub Czarodziej

Jakub Czarodziej dał się poznać internautom przede wszystkim jako samozwańczy coach i influencer, który otwarcie wyraża swoją niechęć do Ukrainców. Co ciekawe, mężczyzna głosi swoje kontrowersyjne i bezkompromisowe poglądy nie tylko w mediach społecznościowych, ale również w swoich książkach motywacyjnych. Co wiadomo o pisarzu i jakimi myślami dotychczas podzielił się w sieci?

Jakub Czarodziej robi burzę w sieci: „odebrałyście im jaja!”. Ma rację? >>

Jakub Czarodziej - prawdziwe nazwisko, wiek

Jakub Czarodziej w rzeczywistości nazywa się Jakub Łotwcki. W internecie dotychczas nie znalazła się informacja na temat jego wieku. Pisarz od początku swojej kariery nie ukrywa jednak, że jego wypowiedzi są przeznaczone wyłacznie dla pełnoletnich czytelników. 

Jakub Czarodziej - poglądy

Jakub Czarodziej wygłasza swoje poglądy głównie w mediach spolecznościowych. Jego oficjalną stronę na Facebooku śledzi ponad 688 tysięcy użytkowników. To właśnie tam pojawił się wpis, za sprawą którego w ostatnim czasie wokół mężczyzny zrobiło się szczególnie głośno.1 września influencer postanowił oznajmić swoim czytelnikom, że nie przyjąłby uchodźców z Ukrainy pod swój dach i porównał uciekających przed wojną obywateli do psów:

Jeżeli przygarniesz psa do domu, zaczynasz go karmić, dajesz mu dach nad głową i ten pies gryzie rękę, która go karmi, to ten pies jest do odstrzału.

Jakub Czarodziej stwierdził również, że współczułby naszym sąsiadom trudnej sytuacji, gdyby ci rzeczywiście chodzili po polskich ulicach ''w podartych portkach'' oraz ''przygnębieni, smutni, zamyśleni.'' Ponadto, influencer nie uważa swoich ksenofobicznych poglądów za coś złego i zagroził nawet, że jeśli ktoś skrytykuje go w sieci, osobiście się z nim spotka:

Tam jest wojna, a oni tutaj z iPhonikami w ręce...moi drodzy, prężni hejterzy. Zapraszam do konfrontacji w cztery oczy. Bohaterzy zza ekraników smartfonów. Ile wy dziewczynki w męskich skórach macie lat? Nie każdego można bezkonsekwentnie obrażać. Wielu z was ma już zagwarantowaną wizytę mojej osoby. Świat jest bardzo mały.

Jaś Kapela – kim jest, wiek, Prime MMA, poglądy, kontrowersje, książki, Instagram, Twitter >>

Książki Jakuba Czarodzieja również nie stronią od wulgarnych treści. Choć mężczyzna ukończył psycholigię, większość jego rad wcale nie brzmi profesjonalnie. W książce pod tytułem Magia zmiany można dowiedzieć się między innymi, co według influencera należy zrobić, aby osiągnąć sukces:

Zastanówmy się, czego byśmy najbardziej chcieli, a potem to po prostu zróbmy...wyznacz cel, wstań, idź.

Po wielu kontrowersjach wokół Jakuba Czarodzieja, sieć sklepów Empik, gdzie dotychczas sprzedawane były jego motywacyjne książki, pod koniec września poinformowała o ostatecznym zerwaniu współpracy z influencerem. 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.