Reklama
placeholder
News

Jakub Wons – kim jest nowy partner Anny Muchy?

Jakub Wons – kim jest nowy partner Anny Muchy?

Fot. Instagram.com/kubawons/taannamucha

Reklama
Reklama
placeholder

Jakub Wons to nowy partner Anny Muchy. Kim jest mężczyzna, z którym spotyka się 40-letnia aktorka?

Karolina Pisarek znowu jest singielką. Modelka i Jaime Camara nie są już razem >> 

Anna Mucha przez wiele lat była związana z Marcelem Sorą, który zajmuje się pracą przy produkcji filmów i programów telewizyjnych. Poznali się na planie show Jak Oni Śpiewają, w którym Mucha brała udział w 2008 roku. Para doczekała się dwójki dzieci – Stefanii, która dziś ma 9 lat, i Teodora (6 lat).

Portale donosiły, że pod koniec 2018 roku Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się w przyjacielskich stosunkach.

Anna Mucha – nowy partner

Spekulowano, że po rozstaniu z Marcelem Sorą, Anna Mucha znowu spotyka się z Kubą Wojewódzkim. Przypomnijmy, że dziennikarz i aktorka byli razem w latach 2003-2007. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda romansuje z 38-letnim aktorem.

Na początku czerwca 2020 portal Pudelek.pl opublikował zdjęcia z randki Anny Muchy i Jakuba Wonsa. Już w październiku 2019 roku paparazzi zrobili im zdjęcia w czasie spaceru po plaży.

Ania zna Kubę od dawna, poznali się podczas prób do spektaklu „Letni Dzień”, z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz. Wtedy oboje byli jeszcze w związkach, więc zbliżyli się do siebie jako przyjaciele. Kiedy rozstali się ze swoimi partnerami, szybko okazało się, że są sobie bliscy i wzajemnie się wspierają – miał zdradzić znajomy aktorki w rozmowie z dziennikarzami.

Riverdale: Cole Sprouse i Lili Reinhart znowu ZERWALI! >>

Jakub Wons – aktor, wiek, filmy, seriale

Kim jest nowy partner Anny Muchy? Jakub Wons jest aktorem, reżyserem i producentem teatralnym. Urodził się 18 lutego 1982 roku w Warszawie. W teatrze telewizji debiutował w 1989 roku rolą w spektaklu Szczególny Dzień Według Ettore Scoli. Szerszej publiczności jest znany przede wszystkim z ról w filmach i serialach, m.in.: Na Dobre i Na Złe, Ojciec Mateusz, Klan, Barwy Szczęścia, M jak Miłość czy Porady na Zdrady 2.

Grzegorz Wons wyreżyserował kilka produkcji, m.in. seriale Dziki, Okazja oraz Dwie Strony Medalu oraz film Zwerbowana Miłość.

Jakub Wons – rodzina, dziecko

Jakub Wons jest synem aktora Grzegorza Wonsa (Proceder, Ultraviolet, M jak Miłość, Na Wspólnej). W latach 2008-2018 Jakub Wons był związany z Hanną Konarowską, z którą ma córkę Zofię. Dziewczynka ma 9 lat.

Jakub Wons - Instagram 

Jakuba Wonsa znajdziecie na Instagramie @kubawons. 

Anna Mucha i Jakub Wons pasują do siebie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama