News

Janusz Dzięcioł nie żyje. Tragiczna śmierć pierwszego zwycięzcy Big Brothera

Janusz Dzięcioł nie żyje. Tragiczna śmierć pierwszego zwycięzcy Big Brothera

Fot. Instagram.com/m_ql2_8

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zwycięzca pierwszej edycji polskiego Big Brothera zginął tragicznie. Miał 65 lat.

Tomasz Kabis nie żyje. Uczestnik Mam Talent miał 30 lat >> 

Janusz Dzięcioł nie żyje

6 grudnia 2019 roku zmarł Janusz Dzięcioł. Był posłem oraz szefem straży miejskiej w Świeciu nad Wisłą. Popularność zdobył w 2001 roku wygrywając pierwszą polską edycję programu Big Brother. Miał 65 lat. Janusz Dzięcioł zginął tragicznie na przejeździe kolejowo-drogowym koło Grudziądza.

O godzinie 8.40 na przejeździe kolejowo-drogowym koło Grudziądza pod pociąg relacji Toruń Główny – Grudziądz pomimo czerwonych świateł wjechał samochód osobowy. Komisja ustali, co spowodowało, że pomimo sygnału zabraniającego wjazdu doszło do zdarzenia. W wypadku zginął kierowca samochodu. Nikt z pasażerów ani obsługi pociągu nie został ranny – cytuje wypowiedź Karola Jakubowskiego z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. m.in. portal Onet.

Media informują, że do wypadku doszło w okolicach miejscowości Biały Bór na przejeździe niestrzeżonym, a na miejscu pracuje pięć zastępów PSP.

Kolejna gwiazda k-popu nie żyje. Czarna seria trwa >> 

Janusz Dzięcioł: Big Brother, kim był? 

Janusz Dzięcioł w 2001 roku wziął udział w 1. polskiej edycji show Big Brother i został jego zwycięzcą. Jakiś czas później wystąpił w filmie z udziałem uczestników programu – Gulczas, a jak myślisz… Jerzego Gruzy.

W 2002 roku Dzięcioł zajął się polityką i został grudziądzkim radnym. Stanowisko obejmował przez 5 lat. W 2007 roku dostał się do Sejmu, a cztery lata później ponownie został posłem. W 2014 roku starał się o fotel prezydenta Grudziądza.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jedyny normalny uczestnik wszystkich edycji Big Brothera. RIP ? . #januszdzięcioł #rip

Post udostępniony przez Mischa (@m_ql2_8)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.