News

Tomasz Kabis nie żyje. Uczestnik Mam Talent miał 30 lat

Tomasz Kabis nie żyje. Uczestnik Mam Talent miał 30 lat

Fot. Instagram.com/tomaszkabis

Tomasz Kabis nie żyje. Uczestnik programu Mam Talent! miał 30 lat. Jakie są przyczyny jego śmierci? 

Tomasz Kabis nie żyje. Przyczyny śmierci

Tomasz Kabis nie żyje. Informacja o śmierci 30-letniego iluzjonisty pojawiła się 4 grudnia 2019 roku m.in. na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

Z ogromnym żalem informujemy, że dziś w nocy po długiej walce z chorobą odszedł Tomek - Artysta o wielkim sercu, cudowny i dobry człowiek z najszczerszym uśmiechem na świecie. Czaruj Nam dalej, tam na górze Przyjacielu… Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi – czytamy.

Aktor zmarł na planie po 17 godzinach nagrywania >> 

Z kolei agencja Star Menager, która współpracowała z artystą napisała:

Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze! Tomek Kabis, artysta, iluzjonista, bardzo dobry człowiek... Zmagał się z paskudną chorobą, zmarł wczoraj późnym wieczorem, mając tylko 30 lat.

Tomasz Kabis od wielu miesięcy walczył ze złośliwym nowotworem serca. Iluzjonista dowiedział się o chorobie w zeszłym roku – w wigilię Bożego Narodzenia. Oficjalnie poinformował o swojej chorobie 4 lutego, w Światowy Dzień Walki z Rakiem.

Kolejna gwiazda k-popu nie żyje. Czarna seria trwa >> 

Tomasz Kabis – Mam Talent!

W 2013 roku Tomasz Kabis był uczestnikiem 6. edycji programu Mam Talent! Iluzjonista dotarł aż do finału show, gdzie zajął 10. miejsce.  

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.