News

Kolejna gwiazda k-popu nie żyje. Czarna seria trwa

Kolejna gwiazda k-popu nie żyje. Czarna seria trwa

Fot. Instagram.com/chainha_715

Kolejna gwiazda k-popu nie żyje. To już trzeci południowokoreański artysta, który zmarł w ostatnim czasie.

Gwiazda k-popu nie żyje. Miała 25 lat >> 

Cha In-Ha nie żyje

Cha In-Ha nie żyje. Ciało wokalisty i aktora zostało znalezione we wtorek 3 grudnia w jego domu w Seulu (Korea Południowa). Cha In-Ha miał 27 lat.  Zagraniczne media informują, że policja bada okoliczności śmierci artysty, ale nie podają szczegółów na temat zdarzenia. 

Po śmierci Cha In-Ha agencja Fantiago, która go reprezentowała wydała oświadczenie.

3 grudnia aktor Cha In Ha opuścił nasz świat. Jesteśmy zrozpaczeni, przekazując smutne wieści każdemu, kto do tej pory wysyłał mu wiele miłości i wsparcia – czytamy.

Gwiazda k-popu nie żyje. Goo Hara „kilka miesięcy temu próbowała popełnić samobójstwo” >> 

Cha In-Ha – kim był?

Cha In-Ha urodził się 15 lipca 1992 roku w Korei Południowej. Był członkiem grupy  Surprise U, z którą w 2017 roku wydał minialbum I DO.

W roli aktora Cha In-Ha debiutował również w 2017 roku. Wtedy wystąpił w filmie krótkometrażowym You, Deep Inside Of Me. Dużą popularność zdobył występując w produkcji Love With Flaws.

Przypominamy, że Cha In-Ha nie jest pierwszą gwiazdą k-popu, która zmarła w ostatnich dwóch miesiącach. Pod koniec listopada informowaliśmy o śmierci 28-letniej wokalistki i aktorki Goo Hary. Z kolei w połowie października w wieku 25 lat zmarła Suli.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@youngba.e

Post udostępniony przez 차인하 (@chainha_715)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.