News

Pamiętacie Jak Zapomnieć? Jeden Osiem L wraca z kolejnym hitem

Pamiętacie Jak Zapomnieć? Jeden Osiem L wraca z kolejnym hitem

Fot. YouTube.com/JEDENOSIEML

Pamiętacie Jak Zapomnieć? Jeden Osiem L wraca z kolejnym hitem! Posłuchajcie ich nowej piosenki. Uwaga, utwór zawiera wulgaryzmy.

Louis Tomlinson: koncert w Polsce przełożony, ale będzie dodatkowy występ >> 

Singiel Jak Zapomnieć śmiało można nazwać do tej pory największym przebojem zespołu Jeden Osiem L. Kawałek znalazł się na debiutanckim krążku grupy – Wideoteka – który został wydany w 2003 roku. Płyta pokryła się złotem.

Łącznie grupa wypuściła cztery albumy. Ostatni – Dekada – pojawił się na rynku w 2014 roku.

Po dłuższej przerwie, w 2018 roku, Jeden Osiem L zaprezentował teledysk do utworu Zanim Wszystko Stracę. Teraz przyszedł czas na kolejny – O Miłości Do Wolności.

Jeden Osiem L – O Miłości Do Wolności – nowa piosenka

(…) Wolność. Zakochać się łatwo. Odkochać? Niemożliwe! Utwór opowiada o miłości do utracanej wolności rozumianej jako  - sprawiedliwość społeczna, osobność, nieskrępowanie, odrębność, swoboda, niezależność, równość, niezawisłość, autonomiczność, demokracja, niepodległość, suwerenność, samostanowienie, samookreślenie, równouprawnienie, pluralizm, dowolność, wolność wyznania, autonomizm, prawo.  Bardzo dużo dzieje się ostatnio w naszym kraju i na świecie. (…) – czytamy w opisie klipu na YouTube, który pojawił się 7 maja 2021 roku.

Ekipa – płyta SEZON 3 jest złota, mimo że jeszcze się nie ukazała! >>

Autorami O Miłości Do Wolności są Chris Toffson (muzyka) i Łukasz Wółkiewicz (słowa).

Ten singiel powtórzy sukces Jak Zapomnieć?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.