
Reklama
Reklama

Świat kompletnie zwariował na punkcie samochodowego karaoke z gwiazdami. Tym razem w programie „The Late Late Show with James Corden” wystąpiła Jennifer Lopez.
Wspólnie z prezenterem zaśpiewała największe hity gwiazdy: „Love Don’t Cost a Thing”, „Booty”, „Jenny From The Block”, „Qué Hiciste”, „On The Floor”, a także hit Bruno Marsa „Locked Out of Heaven”.
Artystka zdradziła też, do ilu sławnych osób ma numery telefonów. Na liście znaleźli się Fergie, Demi Lovato i… Leonardo DiCaprio, do którego James Corden napisał z telefonu Jennifer SMS-a o treści "Hej, kochanie, muszę się wyluzować, masz jakiś pomysł? J.Lo." Najlepsze jest to, że Leonardo odpisał i zaprosił Jen do klubu! Musicie to zobaczyć!
Wcześniej na samochodowe karaoke zgodzili się Justin Bieber, czy SIA.
Reklama

Zobacz też