News

21-letni Jeremi Sikorski szczerze o seksie i alkoholu. „Upadłem”

21-letni Jeremi Sikorski szczerze o seksie i alkoholu. „Upadłem”

Fot. Instagram.com/jeremisikorski

21-letni Jeremi Sikorski zdobył się na bardzo szczere wyznanie. Opublikował poruszające oświadczenie.

Michele Morrone w szpitalu. Co się stało i jak się czuje? >>

Jeremi Sikorski już jako kilkulatek występował na deskach teatru Roma. Grał w spektaklach Akademia Pana Kleksa i Aladyn JR.

Kiedy miał 14 lat podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną, a niedługo później wydał pierwszy singiel – Bez Niej Nie Byłoby Nas. W 2015 roku ukazała się debiutancka płyta Jeremiego Sikorskiego – Otwórz Się Na Świat.

Do tej pory miały premierę trzy albumy artysty. Ostatni – Soon – pojawił się jesienią 2018 roku.

W 2019 roku starszy brat Artura Sikorskiego wziął udział w 12. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zajął 5. miejsce.

Jeremi Sikorski o karierze i depresji

17 lutego 2021 roku Jeremi Sikorski opublikował długi wpis w mediach społecznościowych. Wyjaśnił w nim m.in. dlaczego jego piosenek nie ma w internecie. Przyznał, że sukces doprowadził go do depresji.

Jak niektórzy z Was zauważyli nie ma mojej twórczości na Spotify, YouTube itp. Nie można jej odsłuchać w internecie. To moja decyzja. Nie dzieliłem się tym z Wami, ale przez lata od pierwszego wydanego singla w 2014 aż po wydanie ostatniego w 2019 byłem z roku na rok coraz bardziej nieszczęśliwy. Gdy wydałem swoją pierwszą solową płytę miałem 15 lat, od dziecka chciałem śpiewać i występować na scenie. Byłem za mały by mieć świadomość co jest dla mnie dobre i czego chcę. Jaką muzykę chcę tworzyć. Przez 5 lat odbijałem się od kilku gatunków muzycznych pogłębiając swoją niepewność i pustkę w sercu. Całe życie byłem pewien, że to sukces da mi szczęście. Nie dał, wręcz przeciwnie, mój mały sukces zaślepił mi wgląd w prawdę o samym sobie i doprowadził do głębokiego pogubienia i depresji – czytamy.

Magda Gessler przywłaszczyła futro od Gabriela Seweryna? „Czy ty masz troszeczkę honoru?” >> 

W dalszej części Jeremi Sikorski ujawnia, że stan, w którym się znajdował próbował zagłuszyć m.in. imprezami i przygodnymi spotkaniami z kobietami.

Czemu to piszę? Bo Wy byliście ze mną. Chodziliście na koncerty, kupowaliście płyty, wspieraliście mnie i po części uczestniczyliście w moim pogubieniu. Zalewałem swoją pustkę w sercu imprezami, seksem, alkoholem, lajkami, komentarzami łechcącymi moje ego. Niektórych rzeczy nie wymienię. Doszedłem do miejsca, w którym upadłem i zostałem bez perspektyw z długiem i niepewną przyszłością – napisał.

Jeremi Sikorski o Bogu 

Piosenkarz zwrócił się do swoich fanów. Jeremi Sikorski przyznał, że w walce z trudnymi doświadczeniami pomogła mu wiara w Boga.

Piszę to, by Wam powiedzieć, że tylko Bóg może dać człowiekowi prawdziwą miłość i szczęście, tylko On może wypełnić pustkę w sercu, którą każdy z nas posiada! Nie każdy zrozumie i nie każdy powinien. Piszę do tych, którzy są nad przepaścią, do tych którzy stracili wiarę i wpadli w podobny wir karmienia się fałszem w którym i ja uczestniczyłem. Nie bójcie się wrócić do Waszego Ojca, który czeka na każdego z Was - czytamy.

31-letnia piosenkarka nie żyje. Poddała się eutanazji >>

Jeremi Sikorski - nowa piosenka 

Wokalista zapowiedział, że niedługo poda datę premiery nowej piosenki. Utwór będzie opowiadał o tym jakie emocje towarzyszyły mu w ostatnim czasie. 

Emocje i myśli, które towarzyszyły mi podczas wyciągania mnie z moich słabości przelałem w tekst i melodie, co zaowocowało piosenką. Datę premiery podam Wam na dniach. Niech trafi do tych, do których ma trafić. Weźcie z tego wpisu to, co dobre i zastanówcie się nad tym co jest Waszym szczęściem. (...)  - zakończył. 

Zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie pod nowym postem Jeremiego Sikorskiego pojawiły się komentarze ze słowami wsparcia dla wokalisty.

Całe oświadczenie znajdziecie niżej.

 

Jak niektórzy z Was zauważyli nie ma mojej twórczości na Spotify, YouTube itp. Nie można jej odsłuchać w internecie. To...

Opublikowany przez Jeremiego Sikorskiego Środa, 17 lutego 2021

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.