News

MISFIT: obsada. Sprawdzamy kto jest kim

MISFIT: obsada. Sprawdzamy kto jest kim

Fot. YouTube.com/Jestem M

Polska wersja filmu Misfit z influencerami już niedługo trafi do kin. Zobaczcie obsadę #Jestem M. Misfit i razem z nami sprawdźcie kto jest kim.

Ten youtuber zarabia najwięcej. Ma 8 LAT! >> 

#Jestem M. Misfit: film, fabuła

Latem 2019 roku pojawiła się informacja, że trwają prace nad #Jestem M. Misfit. O czym jest film? Będzie to polska odpowiedź na holenderską i niemiecką produkcję o tym samym tytule, które miały premierę kolejno w 2017 i 2019 roku.

Misfit to historia nastolatki, która przeprowadza się z USA do ojczyzny i zderza się z rzeczywistością w nowej szkole. W polskim zwiastunie #Jestem M. Misfit jego bohaterowie zapowiadają, że będzie to film o przyjaźni, o szkole, o miłości, o serwisie YouTube, o Instagramie, o TikToku, o muzyce, o modzie i… o wielu innych rzeczach. ;-) Więcej na temat polskiego Misfit możecie znaleźć na oficjalnym Instagramie (@misfitpl), YouTube i TikToku produkcji.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w POLSKIM horrorze! Będzie dużo krwi >> 

#Jestem M. Misfit: opis filmu 

Życie Julii (Sylwia Lipka) jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych. Niedługo w szkole odbędzie się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będzie stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji. Czy Julia będzie w stanie pokonać Wiktorię (Adrianna Kępka), królową popularności? Czy Julię i Kubę (Mateusz Ciawłowski) połączy coś więcej niż tylko szkolna przyjaźń? - czytamy na Filmweb.pl.

#Jestem M. Misfit: premiera

Misfit odniósł ogromny sukces za granicą. W Holandii i w Niemczech nakręcono już nawet drugie części filmu. O tym czy nasza wersja Misfit też okaże się hitem przekonamy się niedługo – premiera filmu #Jestem M. Misfit już 8 listopada 2019 roku!

#Jestem M. Misfit: obsada

Podobnie jak w niemieckiej i holenderskiej wersji, do polskiego Misfit zaangażowano znanych youtuberów i influencerów. Latem 2019 roku, kiedy tylko pojawiły się informacje, że trwają prace nad produkcją, mówiło się, że do obsady dołączyła m.in. Sylwia Lipka. Teraz wiadomo, że wokalistka zagra w filmie główną rolę i wcieli się w postać Julii Morskiej.

Oprócz 23-letniej Sylwii Lipki w polskim Misfit zobaczymy jeszcze m.in.: Mateusza Ciawłowskiego (Kuba), Filipa Zabielskiego, Adriannę Kępkę znaną jako The Beauty Is Internal, która zagra rolę Wiktorii, uczestniczkę 7. edycji programu Top Model –  Sophie Reich, Emilię Królikowską, czyli EmiFlesh, Olgę Sałacką, znaną jako Nanami Chan, i Aleksandrę Pawlik, czyli Alex Mandostyle.

Gwiazdy Young Stars i youtuberzy ZAGRAJĄ W FILMIE! >> 

W filmiku Czym Jest M?!, który zapowiadał film, pojawili się jeszcze: YoshihitoMayoshe/Yoshi, Admiros, My3, Bez Kanału, Prostracja, Vnarf, Kinga Sawczuk, czyli Kompleksiara, Sheo, EniiaBlog, Julia Chatys, którą możecie znać z serialu Na Wspólnej, Hadesiak, Maciej Tomaszewski, Marta Rentel i N3jxiom, więc bardzo możliwe, że ich też zobaczymy na ekranie.

Dodajmy, że oprócz gwiazd internetu w #Jestem M. Misfit pojawi się również Tomasz Karolak. Aktor prawdopodobnie zagra dyrektora szkoły.

Czekacie na ten film?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przed Wami plakat naszej Julii Morskiej czyli @sylwialipka_music ? Jak Wam się podoba?

Post udostępniony przez #jestemM Misfit (@misfitpl)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj