News

Joanna Jędrzejczyk: co będzie robić po zakończeniu kariery? Zdradziła to

Joanna Jędrzejczyk: co będzie robić po zakończeniu kariery? Zdradziła to

fot. Instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk kończy karierę. Zawodniczka ogłosiła decyzję po przegranym rewanżu z Chinką Zhang Weili na UFC 275 w Szanghaju.

Tom Cruise rozstał się z partnerką tuż po premierze Top Gun: Maverick >> 

Joanna Jedrzejczyk ogłosiła koniec kariery

Minęło 20 lat. W tym roku skończę 35 lat. Chcę być mamą, bizneswoman. Trenuję dwie dekady, więcej niż połowę życia – mówiła Jędrzejczyk zaraz po zejściu z oktagonu.

Mam dwie firmy, chcę w nich pracować. Chcę pojechać w Dakarze. Chcę pomagać dzieciom. Otworzyłam fundację. Jestem z małego miasta w Polsce. Mój wielki „amerykański sen” się spełnił. Chcę im przekazać, że wszystko jest możliwe, jeśli się ciężko pracuje – cytuje wypowiedź sportsmenki portal rmf24.

Maciej Musiał ma swoją knajpę i szuka pracowników. Gdzie i ile można zarobić? >> 

Przypomnijmy, że Joanna Jędrzejczyk mówiła co chce robić po zakończeniu kariery na naszej antenie w programie Wielka Wylewka.

Chcę być amatorskim baristą i sommelierem, chcę mieć swoją kafeterię. (…) Chcę mieć swoją kawiarnię. Chciałabym być też menadżerem – zdradziła wtedy.

Joanna Jędrzejczyk – kariera

Joanna Jędrzejczyk to zawodniczka MMA, muay thai, kickboxingu i boksu, pierwsza Polka w organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship. Była mistrzynią tej organizacji w wadze słomkowej w latach 2015–2017.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.