Reklama
placeholder
News

Maciej Musiał ma swoją knajpę i szuka pracowników. Gdzie i ile można zarobić?

Maciej Musiał ma swoją knajpę i szuka pracowników. Gdzie i ile można zarobić?

fot. instagram.com/maciejmusial_official

Reklama
Reklama
placeholder

Maciej Musiał spełnił jedno ze swoich marzeń - otworzył nową knajpę w Warszawie, Cafe Podrygi. Gdzie znajduje się to miejsce i na jakie stawki mogą liczyć pracownicy? 

Maciej Musiał to jeden z aktorów, który zaczął swoją przygodę z show-biznesem bardzo wcześnie. Pierwsze ważniejsze role zagrał już w wieku 13 lat, a następnie mogliśmy obserwować, jak jego kariera nabiera tempa. Pomimo sukcesu, Musiał dba o swoją prywatność i mądrze inwestuje zarobione pieniądze. Ostatnio zrealizował jedno ze swoich marzeń - otworzył nową kawiarnię w Warszawie. 

Boże Ciało 2022: pogoda na 16.06 i weekend >>

Maciej Musiał: nowa knajpa, miejsce

11 czerwca 2022 roku Musiał otworzył swoją nową klubo-kawiarnię. Cafe Podrygi (bo tak nazywa się to miejsce) znajduje się na terenie Muzeum Narodowego przy ulicy Aleje Jerozolimskie 3. 

Pomiędzy murami Muzeum Narodowego, nowe cudne miejsce. Od zawsze miał wizję tego miejsca. Wierzył, że będzie tu pięknie, kiedy jeszcze nic tu nie było. Lubię, kiedy mój syn spełnia swoje marzenia - napisała na swoim Instastory mama aktora, Anna Musiał. 

Na Instagramie Cafe Podrygi możemy znaleźć informację, że w ciągu dnia wypijemy tam kawę i zjemy ciastko, a wieczorem serwowane jest wino, drinki i drobne przekąski.

Dni wolne 2022. Kiedy najlepiej wziąć urlop, żeby był jak najdłuższy? >>

Cafe Podrygi szuka pracowników

Na stronie klubo-kawiarni możemy znaleźć ofertę pracy dla barmana/barmanki. Wysokość wynagrodzenia wynosi od 20 do 25 złotych brutto na godzinę. 

Pracownicy mogą także liczyć na 50% rabat na jedzenie, a także specjalne ceny na wino. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama