News

Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce. Różnica jest ogromna

Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce. Różnica jest ogromna

Fot. Instagram.com/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po ostatniej walce. Różnica jest ogromna! Jak teraz wygląda polska zawodniczka? 

Koronawirus: reprezentant Polski zarażony, drugi czeka na wyniki testu >>  

Joanna Jędrzejczyk - jak wygląda po walce z Zhang Weili? 

8 marca 2020 roku Joanna Jędrzejczyk stoczyła walkę z Chinką Zhang Weili. Na gali UFC 248 Polka miała ogromne szanse na odzyskanie mistrzostwa wagi słomkowej. Niestety decyzją sędziów Jędrzejczyk przegrała, ale jej starcie z Zhang Weili zostało uznane za najlepsze w dziejach kobiecego Fame MMA. Obie zawodniczki przypłaciły je jednak ogromnymi obrażeniami i trafiły do szpitala. Polka miała m.in. bardzo opuchniętą i posiniaczoną twarz. 

Doszło do bardzo dużej opuchlizny na czole, do zebrania się krwi i płynu. To jest u mnie bardzo częste. Przed walkami dużo czasu poświęcam na zbijanie wagi. Później, gdy jest nawadnianie po oficjalnym ważeniu, organizm stara się zasysać i trzymać wszystko, co podajemy. Praktycznie po każdej walce dochodzi u mnie do opuchlizny – mówiła Jędrzejczyk w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, którego niedawno udzieliła.

Koronawirus: Fame MMA 6 się odbędzie. Co z udziałem publiczności? >>  

Po powrocie do Polski 32-letnia zawodniczka opublikowała też filmik na Instagramie, na którym pokazała fanom jak wygląda jej twarz po starciu z Zhang Weili. Jędrzejczyk powiedziała, że „siniaków już prawie nie widać". Chociaż Polka wygląda teraz o wiele lepiej niż tuż po walce, na nagraniu oraz na zdjęciu, które udostępniła kilka dni temu na Instagramie możemy zobaczyć wyraźne siniaki na jej twarzy. 

Zdjęcia polskiej zawodniczki zobaczycie niżej.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GREATEST FEMALE FIGHT OF ALL TIME.

Post udostępniony przez WARIORZ.©️ (@war.iorz)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NATURAL BORN...💥 📸 @jeffbottari

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life.”☝🏼 ~ Muhammad Ali ☝🏼 I will always say that it is better to take the risk and fail than never even try to fight for your dreams.💫 We may not be made of steel, we may get cut and hurt, however, all scars and bruises turn out to be symbols of our courage, honor and brave heart.❤️⚔️🤕☝🏼 Be strong. Be brave. Be fearless. Take the risk and be ready to pay the price.👊🏼 Be proud of what you accomplish.✊🏼✨💥 👸🏻 #teamjoanna #UFC #wmma #mma #UFC248 #bebrave #bestrong #befearless #livingmybestlife #Polska #Poland #ATTNATION

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.