News

Nie zgadniecie, z kim randkuje Johnny Depp. To coś poważnego?

Nie zgadniecie, z kim randkuje Johnny Depp. To coś poważnego?

fot. Wikimedia Commons/Harald Krichel

Johnny Depp jest zakochany? Według doniesień aktor randkuje z prawniczką, która reprezentowała go w sądzie.

Johnny Depp podziękował fanom za wsparcie na… TikToku [WIDEO] >> 

Johnny Depp spotyka się z prawniczką?

Jako pierwszy wiadomość o domniemanym romansie Johnny’ego Deppa podał portal US Weekly. Gwiazdor ma randkować z Joelle Rich – prawniczką, która reprezentowała go w sądzie w sprawie o zniesławienie przeciwko dziennikowi The Sun.

Joelle Rich była obecna na sali sądowej podczas „procesu dekady” między Johnnym Deppem a Amber Heard. Według informacji przekazywanych przez zagraniczne media, Joelle Rich nie pojawiła się tam ze względów zawodowych, tylko osobistych i chciała wspierać aktora.

US Weekly miał ustalić, że to, co łączy Deppa z prawniczką to „poważna sprawa”.

Chemia między nimi jest poza skalą – miał zdradzić informator serwisu.

US Weekly podaje, że Joelle Rich jest w trakcie rozwodu z mężem, z którym ma dwoje dzieci. Firma, z którą współpracuje kobieta reprezentowała m.in. Meghan Markle.

Przypomnijmy, że w czasie sprawy Johnny Depp vs. Amber Heard pojawiły się plotki, że aktor spotyka się z reprezentującą go wtedy Camille Vasquez. W wywiadzie dla magazynu People prawniczka stanowczo zaprzeczyła doniesieniom o romansie.

Johnny Depp i Camille Vasquez mają romans? Prawniczka aktora komentuje >> 

Johnny Depp vs. Amber Heard – proces

W jednym z tekstów The Sun z 2018 roku, który dotyczył związku Johnny’ego Deppa i Amber Heard, w stosunku do aktora użyto wyrażenia „żonobijca”. Proces o zniesławienie przeciwko tabloidowi toczył się w latach 2018-2020. Johnny Depp go przegrał.

Pod koniec 2018 roku, na łamach gazety The Washington Post opublikowano artykuł, w którym Amber Heard nazywała się ofiarą przemocy domowej. Nazwisko Johnny’ego Deppa nie padło wprost, jednak wskazywano na niego, jako na sprawcę. To bardzo negatywnie wpłynęło na karierę aktora, który pozwał byłą żonę o zniesławienie.

Proces rozpoczął się 11 marca 2022 roku. 1 czerwca 2022 roku ława przysięgłych zadecydowała, że Amber Heard jest winna w sprawie o zniesławienie Johnny'ego Deppa i musi zapłacić mu 15 milionów dolarów zadośćuczynienia.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.