Reklama
placeholder
News

Polska Madeleine McCann wystąpiła w programie Dr. Phil. Co powiedziała?

Polska Madeleine McCann wystąpiła w programie Dr. Phil. Co powiedziała?

fot. youtube: Dr. Phil

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Faustyna na początku 2023 roku poinformowała w mediach społecznościowych, że może być zaginioną przed laty Madeleine McCann. W związku z tym Polka została zaproszona do programu Dr. Phil, gdzie szczegółowo opisała swoją sytuację. 

Czy Polka jest zaginioną Madeleine McCann? Sztuczna inteligencja już ma wyniki >>

Polska Madeleine McCann: wywiad w programie Dr. Phil

Julia Faustyna, znana jako Polska Madeleine McCann, w lutym 2023 roku założyła profil na Instagramie o nazwie @iammadeleinemcann, na którym przedstawiła rzekome dowody na to, że może być zaginioną przed laty dziewczynką. Córka Jerry'ego i Kate McCannów zniknęła 3 maja 2007 roku, niedługo przed swoimi 4. urodzinami, podczas pobytu w apartamencie w hotelu Praia da Luz w Portugalii. W sprawę Julii Faustyny zaangażowała się detektyw i medium Fia Johansson. Kobieta zaprosiła ją do Ameryki i razem z nią wystąpiła w programie Dr. Phil

Zaraz przed tym, jak Julia Faustyna weszła do studia programu Dr. Phil, został wyemitowany materiał, w którym 21-latka opowiedziała o swoim dzieciństwie. Okazuje się, że już wtedy miała pewne podejrzenia, że nie mieszka ze swoją biologiczną mamą. Poza tym jej mama miała nie chcieć pokazać jej aktu urodzenia oraz zdjęć z czasów, kiedy była w ciąży:

Poczułam, że coś złego się dzieje, ponieważ moja mama mnie nie przytulała, nie mówiła, że mnie kocha. To było podejrzane. Zaczęłam zadawać mojej mamie pytania o zdjęcia z czasów, kiedy była w ciąży i dokumenty, chociażby akt urodzenia. Ona zawsze zmieniała temat. (...) Kiedy zaczęłam podejrzewać, że mogę być Madeleine, zadzwoniłam do polskiej i angielskiej ambasady, ale nikt mnie nie słuchał. Wtedy zdecydowałam się założyć profil na Instagramie i użyć siły mediów społecznościowych. 

W dalszej części materiału pojawiła się wypowiedź Fii Johansson:

Wierzę, że [Madeleine] żyje. Kiedy zaczęłam interesować się sprawą Julii, jedną z jej cech, która moim zdaniem bardzo, bardzo pasuje do Madeleine, są jej oczy. (...) zaczęłam analizować też znamiona Madeleine i sprawdzać, czy Julia też je ma. Moim zdaniem tak. Mama Julii odmówiła testów DNA. Nie odbiera też żadnych telefonów i nie odpisuje na wiadomości. W tym momencie wydaje mi się, że znam prawdę, ale póki nie otrzymam ostatecznej odpowiedzi, trudno powiedzieć, czy mam rację w stu procentach. 

W wywiadzie Julia Faustyna stwierdziła, że zauważyła u siebie podobieństwa do Madeleine McCann również pod względem wyrazu twarzy:

Kiedy się śmieje, moje oczy się mrużą, tak, jak na zdjęciu [Madeleine]. Mam też dużo zdjęć z nastoletnich lat i mam ten sam wyraz twarzy. 

Fia Johansson przyznała, że miała dotrzeć do szpitala, w którym urodziła się Julia Faustyna, aby odnaleźć jej dokumenty. Oto czego się podobno dowiedziała:

Nie znaleźliśmy żadnych dokumentów. Powiedzieli, że ich nie mają. Więc pojechaliśmy do innego szpitala, gdzie powiedzieli nam to samo. Tak więc pojechaliśmy do trzeciego i też powiedzieli, że żadnych nie mają. 

Julia Faustyna - rodzice

Rodzice Julii Faustyny wypowiedzieli się już na ten temat i są przekonani, że to, co mówi ich córka jest kłamstwem i na pewno nie jest zaginioną Madeleine. Twierdzą również, że Julia tak naprawdę ma zdjęcia z dzieciństwa i sama zabrała je z rodzinnego domu wraz z aktem urodzenia oraz innymi dokumentami. Rodzina Julii Faustyny dodała, że jest im niezwykle przykro z powodu zaistniałej sytuacji. 21-latka mimo wszystko ma inne zdanie:

Nigdy nie widziałam mojego aktu urodzenia i nie zabrałam zdjęć. 

Polka, która podaje się za Madeleine McCann, wyjechała z kraju. Dlaczego? >>

W kolejnym materiale z programu Dr. Phil Julia Faustyna wyznała, że ma wspomnienia z miejsca, w którym przed laty zaginęła Madeline. Fia Johansson znalazła dowody na to, że jej wspomnienia mogą być powiązane z jej zniknięciem:

Mam pojedyncze wspomnienia. Miałam 8 lub 9 lat. Sprzed 8. urodzin mam tylko to jedno wspomnienie, z plażą i morzem. Były tam żółwie i dzieci, które próbowały je łapać swoimi rękami. Pamiętam też jasne, białe budynki i słońce padające na nie. (...) Kiedy zaczęłam analizować to miejsce, doszłam do wniosku, że wiele żółwi rodzi się około maja i czerwca. Więc czas się zgadzał. Kiedy połączyłam ze sobą wszystkie elementy, poczułam, że to może mieć sens. To mógł być ten sam budynek, z którego Madeleine zniknęła w 2007 roku. 

Julia Faustyna - sprawa rzekomego molestowania

Julia Faustyna wspomniała również o mężczyźnie, który miał molestować ją w dzieciństwie za zgodą jej matki:

Peter Ney molestował mnie seksualnie, kiedy byłam dzieckiem. Został skazany za to, co mi zrobił. Wierzę w to, że może być spokrewniony z Martinem Neyem, który był podejrzany o udział w porwaniu Madeleine McCann. Martin Ney jest handlarzem dziećmi i seryjnym mordercą. Myślę, że mogę być Madeleine McCann, ponieważ kiedy byłam młodsza, zobaczyłam zdjęcie mężczyzny, który wyglądał jak Martin Ney.

Fia Johansson wierzy Julii Faustynie i nie wyklucza, że może być zaginioną Madeleine McCann:

Nie wierzę w to, że kłamie w sprawie swoich wspomnień czy wizji. Wierzę, że pamięta pewne rzeczy, stara się połączyć te wspomnienia w całość. (...) Niektóre wspomnienia mogą powrócić pod wpływem traumy. 

Julia Faustyna poddała się już testom DNA, dzięki którym będzie mogła ustalić, czy pochodzi z Polski. Wciąż czeka na ich wyniki. 21-latka stwierdziła, że nawet jeśli okaże się, że jej obecna matka jest jej biologiczną, prawdopodobnie nie będzie chciała utrzymywać z nią kontaktu. 

Wywiad Julii Faustyny w programie Dr. Phil możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama