Reklama
placeholder
News

Julia Kostera i Kacper Blonsky parą?! Kim jest dziewczyna z klipu Crusher?

Julia Kostera i Kacper Blonsky parą?! Kim jest dziewczyna z klipu Crusher?

Fot. Instagram.com/juliakostera

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Kostera i Kacper Blonsky są parą?! Na Instagramie pojawiło się ich gorące zdjęcie. Kim jest dziewczyna z klipu do piosenki Crusher?

Kacper Blonsky – nowa piosenka. Crusher to następca Eluwiny >> 

Jesienią 2019 roku Kacper Blonsky wypuścił swój debiutancki singiel Eluwina. Kawałek bił rekordy popularności, więc nic dziwnego, że sukces skłonił 21-latka do tworzenia kolejnych utworów. Od jakiegoś czasu Blonsky zapowiadał, że 31 stycznia 2020 roku pojawi się klip do jego nowej piosenki. W teledysku do singla Crusher Kacper występuje wspólnie z koleżanką z Projektu X – Julką Kosterą. 

W sierpniu 2019 roku Kacper Blonsky, razem z innymi influencerami, Stuartem, Stuu, Burtonem, Lexy’m Chaplinem, Marcinem Dubielem i Julią Kosterą, wziął udział w Projekcie X. Wszyscy twórcy zamieszkali w tzw. Domu X, czyli willi pełnej kamer, dzięki czemu widzowie mogą obserwować jak wygląda ich codzienne życie. Projekt X ma trwać aż 2 lata.

Kacper Blonsky – kim jest autor hitu ELUWINA? >> 

Kacper Blonsky i Julia Kostera są razem?

Przy okazji promocji nowego singla Kacper Blonsky wrzucił na Instagram zdjęcie z planu teledysku, na którym próbuje pocałować Julię Kosterę. Czy Julia i Kacper są parą? Już od dłuższego czasu fani podejrzewali, że łączy ich coś więcej, tym bardziej, że Kacper śpiewał o Julii w Eluwinie. ;-) W jednym z filmików opublikowanym kilka miesięcy temu Julia i Kacper odpowiadali na pytania fanów. Powiedzieli, że nie są w związku. Co jest między nimi teraz?

(…) 17-letnia Julia już od kilku miesięcy jest w związku z Kacprem. Para czekała jednak na ogłoszenie tej nowiny, by móc ją jak najlepiej "zmonetyzować" – czytamy na portalu Pudelek.

ELUWINA w damskiej wersji z… Kacprem Blonskym! >>  

Julia Kostera – kto to jest? Wiek, YouTube, TikTok, Instagram

Julia Kostera urodziła się w 2003 roku. Pochodzi z Wrocławia. Od 2015 prowadzi kanał na YouTube, który w tej chwili ma 647 tysięcy subskrypcji.

Julia Kostera interesowała się kręceniem filmików praktycznie od zawsze. Już jako dziewięciolatka nagrywała wideo, inspirując się youtuberami. Na jej kanale widzowie mogą zobaczyć m.in.  unboxingi, haule zakupowe, vlogmasy. Jedną z największych pasji Julii Kostery jest moda, nastolatka próbuje też swoich sił w pozowaniu do zdjęć.

Julia Kostera prowadzi nie tylko kanał na YouTube, lecz także profil na TikToku. W aplikacji śledzi ją ponad milion osób. 17-latkę znajdziecie też na Instagramie (@juliakostera).

Julka Kostera i Kacper Blonsky pasują do siebie?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama