News

Julia Wieniawa i Baron ZERWALI?! Zawiniło TO zdjęcie?

Julia Wieniawa i Baron ZERWALI?! Zawiniło TO zdjęcie?

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa i Baron zerwali?! Mówi się, że powodem ich rozstania mogło być zdjęcie z imprezy, na której niedawno bawiła się aktorka. 

Baron został… ROLNIKIEM! Co na to Julia Wieniawa? >> 

W miniony weekend Julia Wieniawa postanowiła odpocząć od pracy i wyszła na imprezę. 20-latka bawiła się m.in. razem z: Jessicą Mercedes, młodszym bratem blogerki, Justinem oraz aktorami – Maciejem Musiałowskim i Nikodemem Rozbickim.

Przypominamy, że jakiś czas temu plotkowano o tym, że Julię Wieniawę i 27-letniego Nikodema Rozbickiego łączy coś więcej. Oboje jednak zapewniali, że są tylko bardzo dobrymi przyjaciółmi.

Julia Wieniawa zdradziła jak poznała Barona! >>

Z relacji na Instagramie, które pojawiały się na profilach gwiazd wynika, że wszyscy mogą  zaliczyć imprezę do bardzo udanych. Nikodem Rozbicki opublikował nawet zdjęcie na swoim InstaStory, na którym Julia Wieniawa siedzi na kolanach Michała Trzeciakowskiego, a w dodatku czule obejmuje 28-letniego aktora znanego z filmów Bejbi Blues i Warsaw By Night. ;-) 

Wspólna fotka Wieniawy i Trzeciakowskiego szybko zniknęła z profilu Nikodema Rozbickiego, jednak screen zdążył już trafić do internetu i wywołać sporo plotek. Niektórzy zastanawiali się nawet czy Wieniawa zostawi o 15 lat starszego Aleksandra Barona, z którym jest w związku od kilku miesięcy, dla Michała Trzeciakowskiego. 

Julia Wieniawa o związku z dużo starszym Baronem. Nie będzie zachwycony >> 

Julia Wieniawa i Baron nie są już razem? 

Mówi się, że Julia Wieniawa i Aleksander Baron nie są już parą. Czy rozstali się z powodu zdjęcia aktorki z Michałem Trzeciakowskim? Tego na razie nie wiadomo, bo sami zainteresowani nie komentują plotek na ten temat.

Portale podają jednak, powołując się na kogoś z bliskiego otoczenia Wieniawy i Barona, że para rozstała się już jakiś czas temu, bo nie miała dla siebie zbyt dużo czasu. Julia Wieniawa ma być zajęta pracą nad dużym projektem, a Baron wrócił na plan programu The Voice i chce się skupić na roli jurora. 

O rozstanie Julii Wieniawy i Barona miała zostać zapytana mama, i jednocześnie menadżerka, aktorki. Marta Wieniawa-Narkiewicz nie chciała jednak komentować całej sprawy. 

Myślicie, że to już naprawdę koniec tej gorącej pary show-biznesu?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SLAYIN

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@fashionmagazine_polska ?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#perla

Post udostępniony przez Majkel Trzeciakowski (@michaltrzeciakowski)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Agency photo shoot @diamondsupplyco #skejtik #agencja #stars #howyoudoin

Post udostępniony przez Majkel Trzeciakowski (@michaltrzeciakowski)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj