Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa radzi jak ją poderwać. Będziecie zdziwieni

Julia Wieniawa radzi jak ją poderwać. Będziecie zdziwieni

fot. instagram.com/juliawieniawa

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Wieniawa radzi jak ją poderwać. Jak zdobyć serce 21-letniej aktorki? Na bank będziecie zdziwieni! ;-) 

Julia Wieniawa pokazała CIĄŻOWY BRZUSZEK! >> 

Mimo młodego wieku Julia Wieniawa nie może narzekać na nudę w życiu uczuciowym. W latach 2017-2018 21-letnia aktorka była dziewczyną 9 lat starszego Antka Królikowskiego. W lutym 2019 roku pojawiły się informacje, że Wieniawa randkuje z 15 lat starszym Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental. Siedem miesięcy później ogłoszono ich rozstanie.

Niedługo po zerwaniu Wieniawy i Barona mówiło się o tym, że Julia przez jakiś czas chce być singielką i skupić się na sprawach zawodowych. Ktoś z otoczenia gwiazdy miał nawet zdradzić jednemu z portali, że „jeśli Julia będzie miała nowego chłopaka, raczej nie wybierze już nikogo starszego i nie zwiąże się z nikim z branży”.

Z kolei w grudniu pojawiły się plotki, że aktorka spotyka się z  o 16 lat starszym raperem Ten Typ Mesem, czyli Piotrem Szmidtem. Jak się okazało doniesienia portali były nieprawdziwe. Wieniawa powiedziała w rozmowie z portalem Fakt, że obecnie nie jest z nikim związana. 

Julia Wieniawa i Ten Typ Mes są razem?! Aktorka skomentowała >> 

Niedawno Julia Wieniawa udzieliła wywiadu magazynowi Gala, w którym powiedziała m.in., że jej zdaniem w dzisiejszych czasach mężczyźni za mało starają się o kobiety. 21-latka zasugerowała, że żeby umówić się z nią na randkę trzeba zrobić coś więcej, niż tylko „lajkować zdjęcia i napisać wiadomość”.

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki – powiedziała.

Z tego wynika, że żeby poderwać Julię Wieniawę trzeba być... trochę staromodnym kawalerem. ;-) 

Myślicie, że Julia szybko znajdzie swoją drugą połówkę? 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama