News

Julia Wieniawa: nowa piosenka Na darmo. W teledysku Jessica Mercedes i Maffashion

Fot. YouTube.com/KayaxTV

Julia Wieniawa wypuściła nowy, solowy singiel! Taneczny utwór Na Darmo to zapowiedź jej nadchodzącej płyty. W teledysku wystąpiły m.in. Jessica Mercedes i Maffashion. 

Carla Fernandes w nowym singlu. W Będzie Co Ma Być jest ogień! [WIDEO] >>

Julia Wieniawa – Na Darmo. Nowa piosenka

30 lipca 2021 roku w sieci pojawił się teledysk do nowego singla Julii Wieniawy. Wcześniej gwiazda, znana m.in. z filmów W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt oraz Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją, zapowiedziała premierę Na Darmo na Instagramie.

Utwór „Na darmo” jest takim moim hymnem o spełnianiu marzeń. Zarówno w tekście, jak i klipie opowiadam o czasem naprawdę niełatwej drodze, którą szczególnie my kobiety musimy pokonywać. Aby dotrzeć tam, gdzie pragniemy, musimy uwierzyć w siebie, odnaleźć prawdziwą siłę i zawalczyć o swoje pragnienia. A kiedy przychodzi już ten wyczekany moment - trzeba pokonać strach i wykorzystać naszą chwilę w pełni. Bo drugi raz może się już nie powtórzyć :) W teledysku nawiązujemy właśnie do tego, jak na przestrzeni lat - my dziewczyny walczyłyśmy i nadal walczymy o swoje. Mam nadzieję, że ta piosenka nie tylko ruszy Was do tańca, ale też przypomni o Waszych marzeniach i o tym, że warto zacząć je spełniać! - mówi gwiazda o nowej piosence. 

Przy tworzeniu Na Darmo 22-latka współpracowała z Arkiem Kłusowskim i Maciejem Sawochem. 

Polskie Mexico - Cleo i Lexy Chaplin w najlepszym klipie tego roku? >>

Ilustracją do singla jest magiczny teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego, nakręcony w przestrzeniach warszawskiego teatru. W nagraniu wystąpili: Paweł Sakowski, Jessica Mercedes, Maffashion, Arek Kłusowski, Ola Kori i Robby Rupello.

Julia Wieniawa – płyta. Data premiery

Julia Wieniawa ma już na swoim koncie single, które podbiły muzyczny rynek – Nie Muszę czy SMRC. Przy współpracy z Łukaszem Rostkowskim (L.U.C.), nagrała piosenkę Niezadowolona. Z Maciejem Musiałowskim zaśpiewała Zabierz Tę Miłość i wystąpiła gościnnie w numerze Bezpieczny Lot duetu Karaś/Rogucki.

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu 22-latka ujawniła, że intensywnie pracuje nad debiutanckim krążkiem. W jednym z wywiadów zdradziła, że fani usłyszą na nim muzykę elektroniczną i piosenki o miłości oraz takie, inspirowane latami 80.

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w duecie! Posłuchaj 'Zabierz tę miłość' >> 

Pierwsza płyta Julii Wieniawy ma ukazać się jesienią 2021 roku.

Nie możemy się doczekać!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.