News

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w duecie! Posłuchaj 'Zabierz tę miłość'

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w duecie! Posłuchaj 'Zabierz tę miłość'

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski zaprezentowali wspólną piosenkę – Zabierz tę miłość. Teledysk można oglądać od 23 marca 2021 roku.

Tulia – nowa piosenka MARCOWY to hit wiosny 2021? >>

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa – Zabierz tę miłość

Singiel Zabierz tę miłość jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. To ujmująca i niesamowicie emocjonalna, muzyczna podróż przez miłość ze wszystkimi jej odcieniami.

Utwór został napisany i skomponowany przez Macieja Musiałowskiego. Nawiązuje bezpośrednio do słuchowiska Random, w którym aktor, razem z Julią Wieniawą, wziął udział. To właśnie ta produkcja była motywacją do skończenia piosenki.

Jak dowiadujemy się z opisu oficjalnego teledysku, zwrotka i refren zostały napisane rok temu, podczas pierwszego lockdownu i są autentycznym zapisem emocji Macieja Musiałowskiego. Po jakimś czasie autor zdecydował się na dopisanie kolejnej zwrotki dla Julii Wieniawy.

Relacje, rozstania i rozbieżności - to emocje, które prowadziły mnie podczas pisania tego utworu. Wyjechałem, nie chciałem stać się ofiarą lockdownu, zamkniętą w mieszkaniu samotnie z psem i głową pełną myśli. Szczęście w nieszczęściu przyniosło zaproszenie od pewnej Rosjanki, która mianowała się moją ciocią. W jej pięknym domu stał fortepian, któremu przyglądałem się dość długo. W końcu się przełamałem. Z dnia na dzień przelałem swoje uczucia na pierwszą zwrotkę i refren. Bałem się. Nie chciałem znów wpadać w basen tych uczuć, ale stało się i… nie żałuję, bo dzięki temu w końcu mogłem się uwolnić od tych emocji. Propozycja wzięcia udziału w słuchowisku przyszła niedługo później. Być może był to znak – mówił Maciej Musiałowski o piosence Zabierz tę miłość.

Tina Turner kończy karierę! Tak pożegna się z fanami >>

O utworze wypowiedział się też reżyser Jakub Barzak:

"Random" to pierwszy polski serial łączący słuchowisko i film. Zależało mi na tym, aby była to historia bez fałszu i zakłamania, pokazująca co czują i jak widzą dzisiejszą trudną rzeczywistość młodzi ludzie. Utwór “Zabierz tę miłość” promujący słuchowisko to wyraz wielu emocji - pożądania, tęsknoty czy bezsilności wobec rozstania. Pracując nad scenariuszem chciałem, aby to Maciej w towarzystwie Julii, zabrał nas w tę opowieść, a obraz był jej dopełnieniem i prowadził nas przez świat uczuć wyrażanych poprzez ciało, ruch czy gest. Dlatego kieruję duże ukłony do Macieja Twardowskiego i Stefano Terrazzino, którzy oddali cały swój talent operatorsko-choreograficzny, abyśmy mogli w pełni rozpłynąć się w tej miłosnej historii. Dziękuję też Maciejowi Musiałowskiemu, za to że uchylił ten świat dla nas, a Julii, że tak naturalnie i z wielkim talentem w niego weszła.

Random: Wieniawa i Musiałowski parą w nowym serialu. Towarzyszy im Woźniak-Starak >> 

Random – słuchowisko, odcinki

Projekt Random Nataszy Parzymies łączy w sobie serial i słuchowisko. W głównych bohaterów, którzy poznają się przez internetową aplikację głosową, wcielają się Julia Wieniawa (Jantar91) i Maciej Musiałowski (Buka12). Udział w słuchowisku wzięła też Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka użyczyła głosu tytułowej aplikacji.

Zabierz tę miłość to muzyczna odsłona projektu Random, którą zapowiadano kilka tygodni wcześniej.

Random jest dostępny na Storytel. Odcinki wideo można zobaczyć na kanale YouTube Nataszy Parzymies.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.