News

Julia Wieniawa zaskoczyła stylówką na Paradzie Równości! [FOTO]

Julia Wieniawa zaskoczyła stylówką na Paradzie Równości! [FOTO]

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa zaskoczyła stylówką na Paradzie Równości 2019. Gwiazda na tę okazję wybrała tęczową suknię, zmieniła też fryzurę i stała się blondynką. Wyglądała jak Hannah Montana! Zobaczcie zdjęcia! 

8 czerwca 2019 roku w Warszawie odbyła się tradycyjna już Parada Równości. W marszu wspierającym środowisko LGBTQ wzięła udział m.in. Julia Wieniawa. Aktorka wybrała się na marsz ulicami Warszawy razem z Jessicą Mercedes.

Julia Wieniawa pokazała siostrę! Podobne? >> 

Julia Wieniawa na Paradzie Równości 2019 zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem. 20-latka założyła na tę okazję długą tęczową sukienkę i zielone botki. To nie wszystko. Julia zmieniła też fryzurę. Aktorka miała tego dnia długie blond włosy, jednak zmiana fryzury Wieniawy to tylko zasługa peruki.

Julia Wieniawa: jej ojciec jest znany! Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz? >>

Julia Wieniawa nigdy nie ukrywała, że wspiera środowisko LGBT. Po Paradzie Równości aktorka opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Jessicą Mercedes, na którym celebrytki pozują z tęczową flagą.

Bądź dumny z tego kim jesteś. Nikt nie może Ci narzucić jak masz żyć. Jeśli będziemy dla siebie milsi, bardziej tolerancyjni i wyrozumiali to świat naprawdę zmieni się na lepsze. Kochaj kogo chcesz! Co z tego, że Twój kolega jest w związku z chłopakiem? Koleżanka kocha koleżankę! Jeśli są szczęśliwi, to nie masz prawa im zabronić miłości. Płeć, wiek, kolor skóry nie ma znaczenia. LOVE IS LOVE – napisała Wieniawa pod fotką.

Naszym zdaniem Julia wyglądała na Paradzie Równości naprawdę super! 

Którą Julię Wieniawę wolicie - naturalną czy w wersji "Hannah Montana"? ;-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Late night in Cracow ?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj