News

Julia Wieniawa wydaje płytę! Kiedy premiera i co na niej znajdziemy?

Julia Wieniawa wydaje płytę! Kiedy premiera i co na niej znajdziemy?

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa wydaje płytę! Jakiś czas temu gwiazda zdradziła szczegóły swojego nadchodzącego albumu. Kiedy premiera krążka i co na nim znajdziemy?

Julia Wieniawa o relacjach z Blanką Lipińską: "Chyba zakopałyśmy tzw. topór wojenny" >>

Julia Wieniawa ma na swoim koncie kilka singli. Między innymi przy współpracy z Łukaszem Rostkowskim (L.U.C.), nagrała piosenkę Niezadowolona, którą można usłyszeć w filmie Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją. Aktorka zaśpiewała też z Maciejem Musiałowskim w utworze Zabierz Tę Miłość i wystąpiła gościnnie w numerze Bezpieczny Lot duetu Karaś/Rogucki.

Wielu fanów 22-latki czeka na jej debiutancką płytę. Dla nich wszystkich mamy dobrą wiadomość – Julia Wieniawa intensywnie nad nią pracuje! 

Julia Wieniawa – płyta. Data premiery

Pracują nad płytą. Nadal, aczkolwiek już tak bardzo intensywnie, w poniedziałek kręcę klip, na jesień wypuszczam swoją pierwszą płytę, nareszcie! Będzie singiel, a nawet kilka. Nareszcie jakieś konkrety. Ta pandemia była oczywiście przykra, ale wiele mi dała czasu wolnego i takiego czasu na muzykę – powiedziała Julia Wieniawa w wywiadzie dla portalu Pomponik.

Artystka zdradziła, że na albumie usłyszymy muzykę elektroniczną i piosenki inspirowane latami 80. Nie zabraknie też utworów o miłości.

Julia Wieniawa z piosenką SMRC! Lepsza niż Nie Muszę? >> 

Wiadomo, ja zawsze lubię elektroniczną muzykę i te klimaty, ale też dużo „ejtisów” będzie słychać, bo lubię taką muzykę tak trochę z lat mojej mamy. Pamiętam, jak byłam dzieckiem, wszyscy słuchali Rihanny, a ja słuchałam płyt mojej mamy, właśnie muzyki z lat 80. Oczywiście, będzie też dużo o miłości, bo miłość jest najważniejsza – dodała.

Czekamy na płytę! 

Też jesteście jej ciekawi? 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.