News

Justin Bieber stworzył własną linię… jointów

Justin Bieber stworzył własną linię… jointów

Fot. Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber nawiązał współpracę z marką, która zajmuje się sprzedażą produktów, które zawierają konopie indyjskie. Wokalista stworzył limitowaną linię jointów o nazwie Peaches.

Justin i Hailey Bieber 'zaatakowani' przez fanów Seleny Gomez? 'Mają to gdzieś' >>

Justin Bieber wchodzi na rynek konopi

Edycja jointów, której nazwa jest taka sama jak singla Justina Biebera 2021 roku, została wypuszczona przez firmę Palms z Los Angeles.

Jestem fanem Palms i tego, co robią, czynią marihuanę przystępną i pomagają ją odstygmatyzować, zwłaszcza dla wielu osób, którym ona pomaga w walce o zdrowie psychiczne – napisał mąż Hailey Bieber w oświadczeniu przesłanym do redakcji Bloomberg.

Produkt Justina Biebera jest dostępny w sprzedaży od 4 października 2021 roku w czterech Stanach - Kalifornii, Nevadzie, Massachusetts i na Florydzie.

Serwis Forbes informuje, że linia Peaches kosztuje 50-60 USD (około 200 złotych). Ekskluzywne opakowanie zawiera 7 półgramowych jointów „najwyższej jakości”.

Justin Bieber znęca się nad Hailey? Odpowiedziała >> 

Część dochodu ze sprzedaży Peaches ma zostać przekazana na rzecz społeczności Veterans Walk and Talk, która wspiera m.in. stosowanie marihuany medycznej. Pieniądze mają trafić też do Eaze Momentum Accelerator, która wspiera branżę konopi indyjskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.