News

Justin Bieber znęca się nad Hailey? Odpowiedziała

Justin Bieber znęca się nad Hailey? Odpowiedziała

fot. instagram.com/justinbieber

Justin Bieber znęca się nad swoją żoną, Hailey? Takie plotki krążą wśród internautów, którzy punktują ich zdaniem nieodpowiednie zachowanie piosenkarza wobec ukochanej na filmikach nagranych przez paparazzi.

W rozmowie z Demi Lovato, w odcinku programu 4D z Demi Lovato, Hailey Bieber odniosła się do tych przypuszczeń.

Przypomnijmy, że Justin i Hailey Bieber wzięli ślub cywilny w 2018 roku podczas skromnej ceremonii w gronie zaledwie kilku osób. Rok później odbył się jeszcze huczny ślub kościelny oraz wesele. 

Justin i Hailey Bieber 'zaatakowani' przez fanów Seleny Gomez? 'Mają to gdzieś' >>

Hailey Bieber odpowiada na plotki dotyczące zachowania Justina Biebera 

Jest tak wiele narracji, które krążą o mnie, o nim, o nas razem, jak „Justin nie jest dla niej miły i źle ją traktuje”, a ja myślę… to jest tak dalekie od prawdy i jest kompletnie i całkowicie odwrotnie - powiedziała Hailey Bieber.

Ta wypowiedź pojawiła się kilka miesięcy po tym, jak fani spekulowali na temat nagrania Bieberów. Można na nim zobaczyć, jak Justin rozmawia z żoną i podnosi na nią głos po występie. Po weekendzie w mediach społecznościowych Hailey można było przeczytać, że miała "niesamowity" weekend i była "otoczona tak wielką miłością".

Justin Bieber oskarżony o napaść seksualną. Wydał oświadczenie >>

Naprawdę mam szczęście powiedzieć, że jestem z kimś, kto bardzo mnie szanuje, kto sprawia, że każdego dnia czuję się wyjątkowo. Więc kiedy widzę coś przeciwnego, po prostu mówię „Hę?” - dodała Hailey w wywiadzie dla Demi Lovato.

Wygląda na to, że fani nadinterpretowali pewne zachowania Justina - co sądzicie?

 


 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.