Reklama
placeholder
News

Justin Bieber znęca się nad Hailey? Odpowiedziała

Justin Bieber znęca się nad Hailey? Odpowiedziała

fot. instagram.com/justinbieber

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber znęca się nad swoją żoną, Hailey? Takie plotki krążą wśród internautów, którzy punktują ich zdaniem nieodpowiednie zachowanie piosenkarza wobec ukochanej na filmikach nagranych przez paparazzi.

W rozmowie z Demi Lovato, w odcinku programu 4D z Demi Lovato, Hailey Bieber odniosła się do tych przypuszczeń.

Przypomnijmy, że Justin i Hailey Bieber wzięli ślub cywilny w 2018 roku podczas skromnej ceremonii w gronie zaledwie kilku osób. Rok później odbył się jeszcze huczny ślub kościelny oraz wesele. 

Justin i Hailey Bieber 'zaatakowani' przez fanów Seleny Gomez? 'Mają to gdzieś' >>

Hailey Bieber odpowiada na plotki dotyczące zachowania Justina Biebera 

Jest tak wiele narracji, które krążą o mnie, o nim, o nas razem, jak „Justin nie jest dla niej miły i źle ją traktuje”, a ja myślę… to jest tak dalekie od prawdy i jest kompletnie i całkowicie odwrotnie - powiedziała Hailey Bieber.

Ta wypowiedź pojawiła się kilka miesięcy po tym, jak fani spekulowali na temat nagrania Bieberów. Można na nim zobaczyć, jak Justin rozmawia z żoną i podnosi na nią głos po występie. Po weekendzie w mediach społecznościowych Hailey można było przeczytać, że miała "niesamowity" weekend i była "otoczona tak wielką miłością".

Justin Bieber oskarżony o napaść seksualną. Wydał oświadczenie >>

Naprawdę mam szczęście powiedzieć, że jestem z kimś, kto bardzo mnie szanuje, kto sprawia, że każdego dnia czuję się wyjątkowo. Więc kiedy widzę coś przeciwnego, po prostu mówię „Hę?” - dodała Hailey w wywiadzie dla Demi Lovato.

Wygląda na to, że fani nadinterpretowali pewne zachowania Justina - co sądzicie?

 


 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama