News

K-pop in public challenge: na czym polega nowe wyzwanie?

K-pop in public challenge: na czym polega nowe wyzwanie?

Fot. YouTube.com/ East2WestOfficial

K-pop in public challenge podbija sieć! Sprawdźcie na czym polega nowe wyzwanie. Mogą je podjąć nie tylko fani muzyki z Korei Południowej. Spróbujecie?

Top 10 K-POPowych hitów na rok 2019! Masz ulubiony? >> 

K-pop in public challenge – co to jest?

Od jakiegoś czasu bardzo popularne jest nowe taneczne wyzwanie, które nazywa się K-pop in public challenge. O co chodzi?

Taneczne grupy z całego świata odtwarzają układy choreograficzne z teledysków największych k-popowych gwiazd. Wszystko dzieje się na ulicach miast. W internecie można już zobaczyć występy tancerzy m.in. z Turcji, Hiszpanii, Francji i Stanów Zjednoczonych. Polacy też podjęli to wyzwanie!

Dziewczyny z grupy Whisper Crew zatańczyły układ z teledysku do piosenki Ddu-du-ddu-du z repertuaru Black Pink. Polki zrobiły show przy fontannie w Sopocie. 

BTS i Halsey we wspólnej piosence! Posłuchaj Boy With Luv >> 

Do jakich utworów najchętniej tańczy się w K-pop in public challenge? Najczęściej wybierane są hity takich gwiazd jak BTS i Black Pink, ale oczywiście możecie wybrać dowolny k-popowy singiel.

Na razie w K-pop in public challenge biorą udział głównie profesjonalni tancerze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby amatorzy też spróbowali zatańczyć. 

Przypominamy, że najlepsze k-popowe klipy możecie zobaczyć w programie K-pop Non-Stop. Emisja  w każdą niedzielę o 9.00, we wtorek o 23.00 i w czwartek o 13.00 na naszej antenie! 

To kto zbiera ekipę? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.