News

Kacper Blonsky skomentował walkę z Sylwestrem Wardęgą w Fame MMA. „Sam sobie zazdroszczę”

Kacper Blonsky skomentował walkę z Sylwestrem Wardęgą w Fame MMA. „Sam sobie zazdroszczę”

Fot. Instagram.com/kacperblonsky/sawardega_wataha

Kacper Blonsky skomentował walkę z Sylwestrem Wardęgą w Fame MMA. YouTuber zwrócił się do rywala.

Fame MMA 9: wyniki i skróty walk. Kto wygrał? >>

6 marca 2021 roku odbyła się 9. gala Fame MMA. Widzowie zobaczyli aż 10 pojedynków. W oktagonie zmierzyli się m.in. Kacper Blonsky i Sylwester Wardęga.

Przypomnijmy, że twórca znany m.in. z takich singli jak Eluwina czy Crusher był już zawodnikiem Fame MMA 8. Wygrał z Marcinem Dubielem.

Na Fame MMA 9 Kacper Blonsky też odniósł sukces. Zwyciężył pojedynek poprzez duszenie zza pleców.

Kacper Blonsky o walce z Sylwestrem Wardęgą

Moi drodzy mamy 2:0!!! Miesiące ciężkiej pracy, litry wylanego potu, jeszcze więcej wyrzeczeń, kawał zostawionego serducha i wiele rzeczy o których już nie będę wspominał. To wszystko zaowocowało zwycięstwem i olbrzymią satysfakcją. Jestem bardzo szczęśliwy, że po raz kolejny kończę walkę z ręką uniesioną ku górze. Sam sobie zazdroszczę dobrych ludzi, których mam wokół siebie – napisał Blonsky na Instagramie po wygranej w Fame MMA 9.

YouTuber podziękował wszystkim, którzy go wspierali, m.in. swojej dziewczynie Julii Kosterze i fanom.

(…) Chciałbym podziękować też mojej ukochanej, @juliakostera , która zawsze wspiera mnie w moich przygotowaniach, wytrzymuje ze mną ten trudny okres i nie odciąga mnie od dobrej drogi. (…) Chciałbym podziękować również Wam! Dajecie mi olbrzymią energię oraz motywację. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. Mimo wielu popełnionych błędów, cały czas jesteście ze mną! #teamblonsky to najpiękniejsze co mnie spotkało – czytamy.

Kamila Wybrańczyk – dziewczyna Artura Szpilki gwiazdą Fame MMA. Co wiemy o zawodniczce? >>

W swoim wpisie 22-latek zwrócił się też do swojego przeciwnika na Fame MMA 9 – Sylwestra Wardęgi.

@sawardega_wataha chłopie mimo tego, że przyjmowałeś czyste ciosy na twarz, nie przestałeś napierać i pokazałeś serducho do walki! (...) Nie smuć się, masz przy sobie ogromną społeczność, która pójdzie za Tobą w ogień #wataha. Nie rozpamiętuj tej walki za długo i się nie załamuj! Myślę, że wiele cech nas łączy i pozostaniemy dalej w pozytywnych relacjach. (…) – dodał Kacper Blonsky.

Fame MMA 10 – kiedy?

Fame MMA 10 ma odbyć się 17 kwietnia 2021 roku. Wiadomo, że zawodniczką będzie m.in. Marta Linkiewicz, która zawalczy o pas mistrzowski z Kamilą Wybrańczyk.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.