News

Pamiętacie Chinkę Czikulinkę? Kaja Paschalska wraca w klipie swojego chłopaka

Pamiętacie Chinkę Czikulinkę? Kaja Paschalska wraca w klipie swojego chłopaka

fot. YouTube.com/DeNekstBestTV

Kaja Paschalska wystąpiła w teledysku! Po prawie 15 latach od premiery Małej Chinki gwiazda zaskoczyła fanów w nowym klipie. Jak wyszło?

Doda odwołuje koncerty. Prosi fanów o wsparcie >>

Kaja Paschalska stała się popularna dzięki roli Oli Lubicz w serialu Klan. Próbowała również swoich sił jako piosenkarka. Wydała nawet dwa albumy – Kaja Paschalska (2001) i Kaja 2 (2003), jednak oba krążki nie były wielkim sukcesem. 

Inaczej było w przypadku duetu, który celebrytka nagrała z Funky Filonem. Wydany w 2005 roku utwór Mała Chinka stał się superprzebojem i sprawił, że nazwisko Paschalskiej na stałe zapisało się w show-biznesie. Sama Kaja jednak, pytana o piosenkę, unikała raczej rozmów na jego temat.

Michał Wiśniewski się rozwodzi! Wniósł już pozew >> 

Kaja Paschalska w teledysku VNM-a

Kaja Paschalska od jakiegoś czasu jest związana z Tomaszem VNM-em Lewandowskim. Postanowiła nawet wystąpić w teledysku do jego singla Tomek. Aktorka pochwaliła się tym na Instagramie:

Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji. Nie wiem czy też tak macie - dla mnie to jest ten #secretingredient, który podkręca cały smak. Dzisiaj premiera klipu @fau_enem, w którym miałam przyjemność wystąpić (link w bio). „Tomek” zapowiada nową, konceptualną płytę „CtDN”. Mogłabym się teraz rozpisać jak ZAJEBISTY jest to projekt ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko - GRATULUJĘ Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją. PS tak, będzie feat. Pozdrawiam wszystkich czikuhejterów – napisała.

Czy to oznacza, że możemy też spodziewać się kolaboracji Paschalskiej i jej chłopaka?

To już koniec Virgin?! Są daty ostatnich koncertów >> 

Premiera klipu do najnowszego kawałka VNM-a, który raper nagrał razem z Tomsonem, odbyła się 10 marca 2019 roku. Na YouTube obejrzano go już prawie 130 tysięcy razy, a pod wideo posypały się komentarze od zachwyconych fanów:

NIE WYOBRAŻAM SOBIE, BYŚ PRZESTAŁ GRAĆ.

Mistrz zawsze będzie mistrzem.

Ciary stwierdzono

A jak Wam się podoba?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobno przeciwieństwa się przyciągają 🤔 ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji. Nie wiem czy też tak macie - dla mnie to jest ten #secretingredient który podkręca cały smak 😋 dzisiaj premiera klipu @fau_enem w którym miałam przyjemność wystąpić 💃🏻 (link w bio) „Tomek” zapowiada nową, konceptualną płytę „CtDN”. Mogłabym się teraz rozpisać jak ZAJEBISTY jest to projekt ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko - GRATULUJĘ Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją ❤️ PS tak, będzie feat 😈 pozdrawiam wszystkich czikuhejterów 💁‍♀️

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ChinkaLandrynka 🤣

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołych Świąt!!! #🎄 #🎁 #❄️ #❤️

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prawie jak Magda - powiedział. Ogladacie? Ja uwieelbiam! 😍🔪🔪🔪

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj