News

Kamerzysta: poniżanie niepełnosprawnego chłopaka w wideo. Wykonywał upokarzające zadania

Kamerzysta: poniżanie niepełnosprawnego chłopaka w wideo. Wykonywał upokarzające zadania

Fot. YouTube.com/Kamuś

Na kanale Kamerzysty na YouTubie pojawiło się wideo, które zszokowało internautów. Youtuber i jego ekipa dali niepełnosprawnemu chłopakowi upokarzające zadania, oferując w zamian pieniądze.

Obostrzenia przedłużone do 25.04. Przedszkola i żłobki zostaną jednak otwarte >> 

Kamerzysta: wideo na jego kanale upokarza niepełnosprawnego chłopaka

W filmiku JAK DALEKO POUSNIE SIĘ ZA PIENIĄDZE można zobaczyć jak bohater wideo m.in. zjada ziemię, skacze do kontenera ze śmieciami, rozbija głową cegły, tarza się w błocie, łowi śmieci ze stawu, wchodzi do szamba, a nawet je kocie odchody. W wideo chłopak jest nazwany po***em.

Na nagranie zareagowała jedna z internautek, która rozpoznała chłopaka wykonującego skandaliczne zadania. Okazało się, że jest on niepełnosprawny intelektualnie.

(…) W nagraniu widać naszego byłego wychowanka, który jest niepełnosprawny intelektualnie. Co za tym idzie nie potrafi zbyt dobrze (o ile w ogóle) przewidywać skutków swoich działań, ani podejmować racjonalnych decyzji. Czy to przeszkadzało twórcom filmu? W ogóle! W świadomy i perfidny sposób wykorzystali go do robienia obrzydliwych, dehumanizujących zadań. Ten po**b, jak go nazywają na początku, jeszcze do niedawna był wychowankiem domu dziecka, a jeszcze wcześniej był zaniedbywanym, maltretowanym dzieciakiem wychowywanym przez ulicę. Kilka lat temu w domu się nie przelewało. Czy dziwi więc, że mając w perspektywie zarobienie kilka stów, zgadza się na to wszystko? No nie, bo chce mieć tatuaż! Pewnie skusiła go również perspektywa fame'u, w końcu team kamerzysty zna "pół internetu". (…) Pewnie, można powiedzieć, że chłopak jest dorosły, wie co robi i nikt go do tego nie zmuszał, ale przypomniam wstęp tego wywodu - JEST NIEPEŁNOSPRAWNY INTELEKTUALNIE!!!

I jeszcze jedno, taka mała prośba. Zerkajcie czasem na to co i kogo oglądają dzieciaki. Dożyliśmy trudnych czasów, w których osoby prostackie, poniżające w brutalny sposób innych, są idolami najmłodszych. Chciałby się powiedzieć STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS, ale na to już trochę za późno – czytamy we wpisie na Facebooku.

Tiger Woods – wypadek. Co było przyczyną? Są nowe informacje >>

Na końcu kobieta zaapelowała o zgłaszanie filmu Kamerzysty na YouTube pod zarzutem dręczenia/znęcania się.

Tylko to mi pozostało, by ratować resztki godności tego dzieciaka (…) – czytamy.

Ostrzegamy – wpis zawiera wulgaryzmy.

Wideo oburzyło też widzów Kamerzysty.

Znęcanie się nad osoba upośledzoną jest wstydem i nie jest zabawne – stwierdził jeden z komentujących.

[AKTUALIZACJA 14.04 17:45]

Powyższy film został usunięty z kanału Kamerzysty. Prawdopodobnie to nie sam twórca usunął wideo, a stało się to przez masowe zgłaszanie tego filmiku przez internautów.

 

‼️‼️NIE TRZEBA OGLĄDAĆ FILMU, ŻEBY GO ZGŁOSIĆ. NIE NABIJAMY IM KABZY! ‼️‼️LINK W KOMENTARZU‼️‼️‼️‼️ Mój post zniknął,...

Opublikowany przez Agnieszkę Chułek Wtorek, 13 kwietnia 2021

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.