Reklama
placeholder
News

Stanowski zdradził, ile Kanał Zero ‘zarobił’ przez pierwsze 4 dni. Kwota robi wrażenie?

Stanowski zdradził, ile Kanał Zero ‘zarobił’ przez pierwsze 4 dni. Kwota robi wrażenie?

fot. youtube: Kanał Zero

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof Stanowski niedawno wystartował z nowym projektem o nazwie Kanał Zero. Ile zarobił ze swoich materiałów przez pierwsze 4 dni?

W październiku 2023 roku Krzysztof Stanowski odszedł z Kanału Sportowego po czterech latach. Niedługo potem dziennikarz poinformował internautów, że niebawem wystartuje z nowym projektem o nazwie Kanał Zero. Stanowski zaangażował w niego twórców, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach, potrafią w ciekawy sposób przekazywać wiedzę i według niego mają youtubowy potencjał. Kanał Zero oficjalnie wystartował w czwartek 1 lutego 2024 roku. Internauci mogli wtedy obejrzeć trwający ponad 4 godziny wieczorny program, w którym Krzysztof Stanowski w rozmowie z Przemysławem Rudzkim przekazał szczegóły ramówki Kanału Zero i opowiedział o planach rozwojowych projektu. Później na kanale zaczęły pojawiać się inne materiały, w tym między innymi seria Mazurek & Stanowski, program wieczorny z Tede i Moniką Goździalską czy Trzecie śniadanie Marcina Mellera, które ten prowadzi na zmianę z youtuberem Maciejem Dąbrowskim. Materiały z Kanału Zero mają już miliony wyświetleń. Na jakie zarobki z może w związku z tym liczyć Krzysztof Stanowski? 

Krzysztof Stanowski szuka pracownika... na Teneryfie. Za ile i co miałby robić? >>

Ile Kanał Zero ‘zarobił’ przez pierwsze 4 dni?

Kanał Zero cieszy się ogromną popularnością. Do tej pory najchętniej oglądanym filmem na kanale jest wywiad z Andrzejem Dudą, który Krzysztof Stanowski przeprowadził wraz z Robertem Mazurkiem. Obecnie ma on ponad 2,5 miliona wyświetleń. Jak wynika z danych z Socialblade oglądalność kanału Zero utrzymuje się na ponad 2 milionach wyświetleń dziennie. W piątek 2 lutego wszystkie materiały na kanale osiągnęły 2,71 miliona wyświetleń, w sobotę 4,41 miliony, a w niedzielę 2,28 miliony. Z kolei w poniedziałek wszystkie materiały zostały obejrzane 2,32 miliony razy. Poza tym kanał Zero przez pierwsze sześć dni od startu zyskał prawie 200 tysięcy nowych subskrybentów.

Krzysztof Stanowski wystartuje w wyborach prezydenckich? Opowiedział o swoich planach >>

Jeden z użytkowników platformy X postanowił zapytać Krzysztofa Stanowskiego, ile ten do tej pory zarobił na Kanale Zero. W odpowiedzi dziennikarz zdradził, że przez pierwsze cztery dni z reklam emitowanych na YouTubie zarobił 115 tysięcy złotych. Poza samymi wyświetleniami, Krzysztof Stanowski zarabia również na bezpośrednich reklamodawcach Kanału Zero, którzy lokują swoje produkty i usługi w materiałach. 

Kanał Zero ma obecnie 762 tysięcy subskrybentów. W środę 7 lutego 2024 roku na kanale znajdowały się 63 materiały, które łącznie obejrzano aż 19,2 milionów razy.
 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama