Reklama
placeholder
News

Kanye West w klipie do Eazy 'porywa' i 'zabija' Pete'a Davidsona? Niepokojący teledysk w sieci

fot. YouTube.com/The Game

Reklama
Reklama
placeholder

Do sieci trafił teledysk do piosenki Eazy, którą nagrali Kanye West i The Game. W klipie postać podobna do Ye, porywa i zakopuje żywcem kogoś, kto przypomina Pete’a Davidsona.

Mroczne i niepokojące wideo miało premierę tuż po tym jak media obiegła wiadomość o tym, że Kim Kardashian rozwiodła sie z Kanye Westem. 

Kanye West zmienia imię i nazwisko >>

Kanye West – Eazy: w klipie 'porywa' i 'zakopuje żywcem' Davidsona?

W najnowszym teledysku możemy zobaczyć jak postać przypominająca Kanye Westa zarzuca worek na głowę podobiźnie Pete’a Davidsona, która później zostaje zakopany żywcem. W miejscu 'pochówku' avatar Westa zasadza róże.

Mówi się, że scena, w której postać z klipu Eazy zbiera kwiaty do bagażnika samochodu, to nawiązanie do prezentu jaki West wysłał Kim Kardashian na walentynki 2022. Pod dom celebrytki trafił samochód wypełniony różami.

Wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Poza Sketem, wiecie kim. Żartowałem, wszystko z nim w porządku – czytamy na końcu teledysku do Eazy.

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Raper odpowiedział na pozew ? >> 

Tekst piosenki do Eazy też nawiązuje do obecnego partnera Kim Kardashian. Kanye West rapuje:

Bóg ochronił mnie przed tą katastrofą, żebym mógł skopać tyłek Pete'a Davidsona (kto?).

Klip do Eazy oczywiście wzbudził kontrowersje. Internauci uważają, że takie wideo ‘to przesada’, niepokoją się o Pete’a Davidsona. Pojawiły się głosy, że komik powinien złożyć pozew przeciwko Westowi.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama