News

Kanye West i Jeffree Star MIELI ROMANS?! Internauci znaleźli dowody

Kanye West i Jeffree Star MIELI ROMANS?! Internauci znaleźli dowody

Fot. Wikimedia Commons/David Shankbone/Instagram.com/jeffreestar

Kanye West i Jeffree Star mieli romans?! Internauci znaleźli dowody na to, że rapera i youtubera łączyło coś więcej.

Kim Kardashian i Kanye West ROZWODZĄ SIĘ! „Nie byli w stanie w ogóle się porozumieć” >> 

Kanye West i Kim Kardashian rozwodzą się

Niedawno świat obiegła informacja o tym, że Kanye West i Kim Kardashian rozwodzą się po 6 latach małżeństwa. Mówi się, że celebrytka wynajęła już prawniczkę, która będzie ją reprezentować w sądzie. Nie złożyła jeszcze pozwu ze względu na dobro dzieci.

Kim Kardashian miała podjąć ostateczną decyzję o rozstaniu z mężem po kłótni, do której doszło w grudniu. Jednym z głównych powodów miała być też niewierność Kanye Westa.

Kanye West miał romans z Jeffree Starem?

Influencerka Ava Louise twierdzi, że „środowisko branży rozrywkowej z Los Angeles” od kilku miesięcy wie o tym, że Kanye West ma słabość do Jeffree Stara. Te informacje miał potwierdzić przyjaciel tiktokerki. Prawnik miał się spotkać z Kim Kardashian i omawiać z nią szczegóły rozwodu. Wtedy 40-latka miała ujawnić dowody na to, że jej męża i beauty guru łączą zażyłe relacje.

Portale donoszą, że w wywiadzie dla kanału DramaAlert Ava Louise powiedziała, że „prawdopodobnie widziała dowody” na to, że Kanye Westa łączyły "erotyczne więzi” z innym beauty blogerem -  Colem Carriganem.

(…) Rzekomo spotkał się z Kanye Westem w W Hotel i rzekomo wykonał na nim seks oralny w pełnym makijażu. – miała powiedzieć Louise.

O tym, że Kanye West i Jeffree Star byli ze sobą blisko, ma świadczyć fakt, że obaj mają rezydencje w Hidden Hills. Ostatnio jednak w tym samym czasie spędzali czas na ranczu w Wyoming.

Friz i Wersow: kto zabierze Chmurkę po rozstaniu? >>

Jeffree Star opublikował też wpis na Twitterze: „Gotowy na niedzielną mszę”, który sugerował, że wybiera się na religijne spotkania, które organizuje Kanye West.

Dodatkowo fani dotarli do piosenki Jeffree Stara z 2009 roku. W singlu B*tch, Please miały paść słowa: 

Ob****nąłem Kanye, teraz jestem jednym z jego ziomków.

Uwadze internautów nie umknął również fakt, że w 2011 roku na Twitterze Jeffree Stara pojawił się post, w którym ten dziękuje mężowi Kim Kardashian za wspólnie spędzoną noc. Niedawno wpis został usunięty.

Dziennikarze serwisu Insider poprosili przedstawicieli Kanye Westa i Jeffree Stara o wypowiedź w sprawie doniesień na temat ich romansu. Nie otrzymali odpowiedzi.

Kiedy youtuber Keemstar poprosił wizażystę o komentarz, Star odpowiedział:

Hahaha, świetnie bawię się w Wyoming, wpadnij kiedyś! 

Justin Bieber zostanie PASTOREM?! "Czuje powołanie" >>

Stacja E! podaje, powołując się na „informatora z bliskiego otoczenia gwiazd”, że plotki na ten temat są nieprawdziwe.

Nie ma w tym ani odrobiny prawdy – czytamy.

Jeffrey Star nagrał film na YouTube, w którym mówi o tym, że "nigdy nie spotykał się z Kanye Westem". Youtuber dodał, że jest singlem i zasugerował, że raper nie jest w jego typie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.