News

Kanye West z zarzutami pobicia? Fan miał prosić o autograf

Kanye West z zarzutami pobicia? Fan miał prosić o autograf

fot. YouTube.com/Access

Kanye West z zarzutem pobicia? Raper jest podejrzany o to, że uderzył fana. Jak donoszą zagraniczne media, w amerykański gwiazdor „objęty jest dochodzeniem”.

Kim jest Julia Fox? To nowa dziewczyna Kanyego Westa >>

Kanye West podejrzany o pobicie

W nocy z 12 na 13 stycznia 2022 roku Kanye West miał wdać się w bójkę w centrum Los Angeles. Kanye West miał popchnąć, uderzyć i „powalić na ziemię” mężczyznę, który poprosił go o autograf. W internecie pojawiło się wideo, na którym widać rozemocjonowanego muzyka.

Informator przekazał serwisowi TMZ, że Ye, bo tak od jakiegoś czasu nazywa się Kanye West, spotkał grupę fanów pod jednym z hoteli. Poprosił ich, żeby nie robili mu zdjęć i pozwolili mu odejść, bo nie wiedzą przez co przechodzi. Jedna z osób miała powiedzieć, że „każdy z nas ma trudne momenty”, co miało zdenerwować rapera. Mężczyzna, który poprosił Kanye Westa o autograf miał otrzymać od gwiazdora ciosy w głowę i w szyję.

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Raper odpowiedział na pozew >>

Policja prowadzi śledztwo w sprawie incydentu z udziałem Kanye Westa. Może mu grozić do 6 miesięcy pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.