Reklama
placeholder
News

Kanye West świętował urodziny jedząc sushi z półnagich kobiet. Jego 10-letnia córka też była obecna

Kanye West świętował urodziny jedząc sushi z półnagich kobiet. Jego 10-letnia córka też była obecna

fot. instagram.com/ kanyethegoatwest/

Reklama
Reklama
placeholder

8 czerwca miały miejsce urodziny Kanyego Westa, podczas których półnagie ciała kobiet "posłużyło" za talerz z przystawkami. 

Kim jest Bianca Censori, nowa żona Kanye Westa? >>

Kanye West - rodzina

Kanye West jest w związku małżeńskim z Biancą Censori od stycznia 2023 roku. Para pobrała się w Beverly Hills niecałe dwa miesiące po ostatecznym sfinalizowaniu rozwodu rapera z Kim Kardashian. Owocem jego poprzedniego małżeństwa jest czwórka dzieci: North, Saint, Chicago oraz Psalm.

Najstarsza córka, czyli North West, została sfotografowana z macochą - Biancą - gdy podążały wspólnie na 46. urodziny Kanyego, trzymając się za ręce. Obie wyglądały, jakby złapały ze sobą dobry kontakt. Dziewczynka przybyła na imprezę w podartej bluzie, ubrudzona na twarzy sztuczną krwią.

Piosenki Taylor Swift mogą pomóc przy depresji? Tak twierdzą eksperci >>

Kanye West - 46. urodziny i sushi na półnagich ciałach

8 czerwca odbyła się ekstrawagancka impreza urodzinowa na cześć rapera o międzynarodowej sławie, Kanyego Westa. Były mąż Kim Kardashian zaprosił wielu gości, w tym swoją 10-letnią córkę, North West, na dosyć szokujące dla wielu widowisko.

Na podwyższeniu znajdowały się półnagie kobiety, które na swoim ciele utrzymywały kawałki sushi rozłożone na płatach bambusowych. W ten sposób przystawki nie dotykały nagiej skóry modelek. Niektóre kobiety były przyodziane w bikini, inne występowały topless. Taka forma prezentowania jedzenia pochodzi z Japonii i jest znana pod nazwą Nyotaimori, choć w tamtych stronach społeczność kojarzy ją z objawem wymyślnych fantazji seksualnych, a nie częścią kultury czy rozrywki. Internauci szczególnie komentują fakt, iż na imprezę urodzinową zaproszona została 10-letnia córka rapera. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama