News

Kim jest Karin Ann? Koncertuje z Sanah i jest nazywana "głosem pokolenia"

Kim jest Karin Ann? Koncertuje z Sanah i jest nazywana "głosem pokolenia"

Fot. ONDREJ PYCHA/materiały prasowe

Kim jest Karin Ann? Ta młoda wokalistka jest nazywana „głosem pokolenia”. Jakiś czas temu do swojego projektu zaprosiła ją Sanah.

Ewa Farna: nowy klip Ciało porusza ważny temat. W wideo niezwykłe kobiety >>  

Karin Ann – kim jest?

Karin Ann to 19-letnia artystka ze Słowacji. Od kilkunastu dni podbija serca polskich influencerów. Na Instagramie i TikToku twórcy odwołują się do głębokich przekazów, które są zawarte w napisanych przez piosenkarkę tekstach.

Kocham ją. 

Jest głosem naszego pokolenia.

Jest moją inspiracją – to tylko część pochlebnych opinii, jakie pojawiły się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych i dotyczą Karin Ann.

Wokalistka zachwyca polskich rówieśników nie tylko aksamitnym głosem, lecz przede wszystkim przesłaniem ukrytym w napisanych przez siebie utworach. Piękne melodie, odurzające brzmienie i bardzo jasny przekaz płynący z każdego utworu – to cechy charakterystyczne odkrytej niedawno artystki.

Karin Ann, po zebraniu doświadczeń w świecie sztuki i sportu, znalazła na dobre swoje powołanie. Zasłuchana w musicalach, ścieżkach dźwiękowych i zespołach takich jak Queen, w wieku 14 lat odważyła się napisać swoją pierwszą piosenkę. Gdy miała 15 lat i jej pierwsze utwory ujrzały światło dziennie, znany producent Tomi Popovič wziął ją pod swoje skrzydła i przeprowadził przez cały proces tworzenia. Tak powstały pierwsze single.

Koncerty w Polsce 2021-2022. Kto wystąpi w naszym kraju? >>

Karin Ann, podobnie jak Alicja w Krainie Czarów, łączy swoje delikatne wnętrze i muzyczną harmonię z mrocznymi wizualizacjami podkreślającymi niesprawiedliwości współczesnego świata. Otaczająca ją rzeczywistość jest inspiracją wyrażoną w bardzo odważnych tekstach, dotykających takich problemów jak równość płci, dyskryminacja czy zdrowie psychiczne. Wokalistka ma nadzieję, że za pomocą swoich piosenek i mediów społecznościowych będzie mogła nieść przekaz tak potrzebny ludziom w dzisiejszym świecie.

Chcę być kimś więcej niż piosenkarką. Jest tyle ważnych spraw godnych poruszenia i mam nadzieję, że scena będzie ku temu dobrym narzędziem. Cieszę się, że będę mogła spotkać się z polską publicznością i podzielić się z nią swoją twórczością – mówi Karin Ann.

Karin Ann i Sanah – koncert

Karin Ann zagra support podczas trasy koncertowej Sanah, która rozpoczyna się 7 czerwca 2021 roku w Lublinie, a kończy 28 lipca 2021 roku w Krakowie. 19-latka zaśpiewa piosenki ze swojego albumu Lonely Togehter, m.in. i yearn for agony, 3 AM, czy babyboy.  

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.