Reklama
placeholder
News

Ewa Farna: nowy klip Ciało porusza ważny temat. W wideo niezwykłe kobiety

Fot. YouTube.com/EWA FARNA

Reklama
Reklama
placeholder

Ewa Farna zaprezentowała teledysk do nowego singla. Ciało porusza ważny temat. W wideo zobaczycie niezwykłe kobiety.

Ewa Farna – Ciało – nowa piosenka

Ciało to pierwszy utwór z kolejnego, już szóstego, polskojęzycznego albumu artystki. Teledysk miał premierę 25 maja 2021 roku.

Ewa Farna jako "ogromny sterowiec z ośmioma brodami". Tak promuje singiel >> 

Nowa piosenka Ewy Farnej uwrażliwia na tematykę podziwu wobec ciała i akceptacji na nim tych zmian, na które nie mamy wpływu. Emocjonalny klip pokazuje kobiety, dziewczyny z takimi właśnie doświadczeniami. Jak mówi wokalistka:

Chodzi o celebrowanie ciała pod względem jego funkcjonowania a nie tylko estetyki, do której nas świat mocno pcha. Po tym, jak moje ciało przyniosło na świat nowe życie, zyskałam do niego jeszcze większy szacunek, jestem pełna podziwu za to, co potrafi. Moje ciało bywało gnębione przez innych i nawet się wstydzę, że czasami w nie zwątpiłam. Moje, chociaż nie szczupłe nogi doprowadziły mnie aż tutaj, na barkach też coś już tam udźwignęłam, więc jestem tak normalnie wdzięczna. Całe życie ciało będzie się zmieniać, zmiana to jedyne na co możemy liczyć (śmiech). Więc chcę potrafić polubić albo przynajmniej zaakceptować to, czego nie da się zmienić.

Piosenka jest o zaakceptowaniu zmian na ciele, na które nie mamy wpływu. A coś czuję, że na przyszłość to może być numer, który zawsze będzie mi przypominał jak ważne jest starać się przyjąć to, jak życie się na mnie podpisze. Dziękuję wszystkim niesamowitym dziewczynom, które podzieliły się swoją historią i swoją postawą, też mnie do tego zainspirowały. Jestem Ewa i #słuchamciała :) – czytamy w opisie teledysku na YouTube.

Ewa Farna to artystka kompletna (jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką i producentką), dojrzała, spełniona i ukonstytuowana.

Silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane, a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka, która często z dystansem i humorem, porusza tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego oraz naturalności.

Niesamowity głos i energia sceniczna powodują, że Ewa Farna to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce i Czechach. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 30 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad 300 milionów wyświetleń na YouTube.

Demi Lovato jest osobą niebinarną. Gwiazda chce, by mówić o niej 'oni' >>  

Ewa Farna – nowa płyta

Cała nadchodząca płyta Ewy Farnej będzie nowoczesnym popem pełnym pozytywnej energii. Jednak już po singlu Ciało widać, że album będzie poruszał również tematy istotne w charakterystyczny dla Ewy, szczery i bezpośredni, sposób. Premiera UMAMI zapowiadana jest na 2021 rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama