Reklama
placeholder
News

Karolina Pisarek i Roger Salla – pierwszy taniec, nietypowa przysięga i ważność ślubu. Co warto wiedzieć?

Karolina Pisarek i Roger Salla – pierwszy taniec, nietypowa przysięga i ważność ślubu. Co warto wiedzieć?

fot. @elenamatiash/Instagram.com/karolina_pisarek

Reklama
Reklama
placeholder

Karolina Pisarek i Roger Salla stanęli na ślubnym kobiercu 10 czerwca 2022 roku. Jeszcze przed ceremonią mówiło się, że modelka i syn milionera szykują wesele roku. Rzeczywiście, ten dzień był naprawdę huczny!

Karolina Pisarek – ślub. Kim jest Roger Salla, mąż modelki? >> 

Karolina Pisarek i Roger Salla: modelka zmieniła nazwisko

Po ślubie z Rogerem Sallą Karolina Pisarek nosi podwójne nazwisko. Uczestniczka Top Model, od momentu kiedy została żoną, nazywa się Karolina Pisarek-Salla.

Świeżo upieczeni małżonkowie dzielą się relacjami ze ślubu i wesela, które odbyły się w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów. Pokazali m.in. filmik z pierwszego tańca, który ćwiczyli pod okiem Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Karolina Pisarek i Roger Salla tańczyli do piosenki Forever – Labrinth – z serialu Euphoria.

Karolina Pisarek i Roger Salla – pierwszy taniec: wideo

(…) Pierwszy taniec to jedna z piękniejszych, jak i bardziej stresujących sytuacji na weselu. Pamiętam, że wraz z @rogeiro20 temat tańca był poruszany przynajmniej kilka razy w tygodniu. Kiedy ktoś pytał, co nas najbardziej stresuje, odpowiedzią był pierwszy taniec. Mimo to, bardzo chcieliśmy, aby ten element wesela został w tradycji. Końcowo mieliśmy z tego dużo zabawy i przetańczyliśmy go z uśmiechem – napisała Karolina Pisarek w mediach społecznościowych.

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub: trzy suknie i pożar >> 

Karolina Pisarek i Roger Salla – przysięga małżeńska

Modelka udostępniła też na Instagramie wideo, na którym można usłyszeć fragment przysięgi małżeńskiej:

Daję Ci tę obrączkę, jako symbol mojej miłości. Aby obiecać Ci moją miłość dziś, jutro i na zawsze. Wybieram Ciebie, aby dzielić z Tobą moją życiową podróż.

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub jest nieważny?

Karolina Pisarek i Roger Salla powiedzieli sobie „tak” przed pastorem, nie złożyli typowej przysięgi jaką można usłyszeć w urzędzie czy kościele. 24-latka odpowiedziała fanom, którzy zastanawiają się czy ślub jest ważny.

To był ślub konkordatowy, którego udzielił nam pastor z parafii, do której należę od wielu lat. Prawnie jesteśmy małżeństwem – odpowiedziała na wątpliwości Karolina Pisarek-Salla w rozmowie z portalem Plejada.

Śluby 2022 – które gwiazdy szykują się do ceremonii? >> 

Ślub konkordatowy – co to jest?

Ślub konkordatowy to ślub wyznaniowy, w wyniku którego zostaje się małżeństwem w świetle prawa polskiego i kościoła. Biorąc ślub konkordatowy, nie trzeba osobno brać ślubu cywilnego.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama