Reklama
placeholder
News

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub: nietypowa przysięga, pożar i pierwszy taniec do piosenki z serialu

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub: nietypowa przysięga, pożar i pierwszy taniec do piosenki z serialu

fot. @elenamatiash/Instagram.com/karolina_pisarek

Reklama
Reklama
placeholder

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub. Modelka i biznesmen zostali małżeństwem 10 czerwca 2022 roku. Jak wyglądała ceremonia i wesele?

Karolina Pisarek – ślub. Kim jest Roger Salla, mąż modelki? >> 

Karolina Pisarek i Roger Salla już po ślubie

Przypomnijmy, że państwo młodzi relacjonowali przygotowania do ślubu w cyklu Pisarek mówi… tak! Tuż przed wyznaczoną datą ujawniono, że ceremonia i luksusowe przyjęcie weselne oraz poprawiny odbędą się kompleksie Pałac i Folwark Łochów, na miejscu będzie obecna ochrona, a narzeczeni będą składać sobie przysięgi przed pastorem.

Karolina Pisarek i Roger Salla – goście

Jeszcze zanim Karolina Pisarek i Roger Salla zostali małżeństwem, mówiło się, że na swój ślub zaprosili takie znane osoby, jak m.in.: Marcin Dubiel i Natsu, Klaudia El Dursi, Małgorzata Leitner, Magdalena Pieczonka, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, FitLovers, Osi Ugonoh, Marta Gajewska i bracia Collins. Na przyjęciu był też m.in. Wojtek Gola. 

Karolina Pisarek – ślub coraz bliżej. Będzie luksusowo, wśród gości Marcin Dubiel i Natsu >>

Karolina Pisarek – suknia ślubna

Karolina Pisarek w dniu ślubu miała trzy suknie. Na początku panna młoda zaprezentowała się w klasycznej, białej kreacji o kroju syrenki. Później włożyła prostą suknię z rozcięciem, a na koniec pojawiła się w złotej mini.

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub, przysięga  

Pani i pan młody złożyli przysięgi małżeńskie, ale jej treść nie była taka, jaka zazwyczaj pada podczas ceremonii w kościele czy w urzędzie. Karolina Pisarek pokazała na Instagramie filmik, na którym można usłyszeć fragment przysięgi małżeńskiej: 

Daję Ci tę obrączkę, jako symbol mojej miłości. Aby obiecać Ci moją miłość dziś, jutro i na zawsze. Wybieram Ciebie, aby dzielić z Tobą moją życiową podróż. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – pierwszy taniec

Karolina Pisarek i jej mąż na ślubie tańczyli choreografię, którą szlifowali pod okiem Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Fragment z przygotowań można zobaczyć na Instagramie tancerki.

Karolina Pisarek i Roger Salla pierwszy taniec wykonali do piosenki Forever Labrinth, która trafiła na soundtrack serialu Euphoria

Goście relacjonowali taniec na Instagramie, więc głośno było o 'wpadce', do jakiej doszło podczas wykonywania choreografii. W pewnym momencie suknia Karoliny Pisarek zawinęła się i odsłoniła bieliznę modelki. 

Śluby 2022 – które gwiazdy szykują się do ceremonii? >> 

Karolina Pisarek i Roger Salla – pożar na weselu 

Mówiło się też o pożarze w sali weselnej. Podczas jednej z atrakcji zapaliło się pióro i w pomieszczeniu pojawił się ogień. Na szczęście sytuacja szybko została opanowana i goście oraz państwo młodzi wrócili do zabawy.

Zobaczcie zdjęcia i wideo ze ślubu Karoliny Pisarek i Rogera Salli! 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama