News

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie przez koronawirusa. Dramatyczny apel wokalistki

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie przez koronawirusa. Dramatyczny apel wokalistki

fot. instagram.com/kasia_kowalskaofficial/olahontaz/

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie przez koronawirusa. Popularna piosenkarka nagrała dramatyczny apel, który opublikowała na swoich portalach społecznościowych.

Książę Karol ma koronawirusa! Jaki jest jego stan zdrowia? >>

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa

Kasia Kowalska zamieściła filmik, na którym poinformowała, że jej córka Ola leży w szpitalu w Anglii. Wyjaśniła, że dostała telefon z placówki, która poprosiła ją o zgodę na intubację córki. Intubacja polega na umieszczeniu plastikowej rurki w tchawicy w celu udrożnienia dróg oddechowych. Wokalistka zaapelowała do osób oglądających nagranie, żeby nie wychodzili z domu jeśli nie jest to konieczne.

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, ze szpitala, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, czy naprawdę jest to konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: "Niech Pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo nawet sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Więc kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu  - powiedziała zrozpaczona Kowalska.

Internauci bardzo szybko zareagowali zostawiając komentarze pełne wsparcia dla wokalistki.

Pani Kasiu, trzymamy kciuki. Wiem, że to mało. Ale jesteśmy myślami z Panią i Pani córką. Życzymy zdrowia i siły. Nie ma słów, żeby pocieszyć Panią tym bardziej iż mam przed oczami pani córeczkę. Nie mogę wyobrazić sobie Pani bólu, bardzo mi przykro. Musi być dobrze!

Proszę się nie poddawać i wierzyć, że uda się córce wyzdrowieć. Życzę dużo siły oraz zdrowia.

Dużo zdrowia dla córki i całej Pani rodziny. Trzymam kciuki.

Ola Kowalska (właściwie Aleksandra Julia Joriadis) ma 23 lata. Jest córką Kasi Kowalskiej i Kostka Joriadisa - polskiego muzyka greckiego pochodzenia. W jednym z wywiadów wyznała, że nie utrzymuje kontaktów z ojcem, dlatego nosi nazwisko matki. Ola studiuje projektowanie mody na London College of Fashion w Londynie. Na Instagramie prowadzi dwa profilowe, swój prywatny (@olahontaz) oraz ze zdjęciami jej projektów (@olahontaz_lcf).

Koronawirus - Polska zamyka granice! Kto i na jakiej zasadzie może podróżować? >>

Ze względu na zamknięte granice Kasia Kowalska nie może pojechać do Anglii, żeby czuwać przy córce.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kasieńka

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

trophy wife glow

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj