News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski – zaręczyny ogłoszą z pompą?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski – zaręczyny ogłoszą z pompą?

fot. instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się i niedługo ogłoszą, że są narzeczeństwem?

Czy Katarzyna Cichopek ma szanse na unieważnienie małżeństwa z Marcinem Hakielem? Adwokat kościelny ujawnia >> 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O łączącej ich relacji mówiło się od dłuższego czasu. Oficjalnie prezenterzy potwierdzili związek w październiku 2022 roku.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutowali jako para „na ściance” podczas 70-lecia Telewizji Polskiej. Reporterzy dostrzegli pierścionek na palcu gwiazdy serialu M jak Miłość. Kiedy Katarzyna Cichopek w czasie wywiadu została zapytana o biżuterię, przerwała rozmowę.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski – zaręczyny

Portal Pomponik miał ustalić, że prowadzący śniadaniowy program rzeczywiście się zaręczyli i niebawem zamierzają to ogłosić.

Już wkrótce informacja o zaręczynach zostanie potwierdzona na okładce jednego z kolorowych magazynów. Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad – podał serwis, powołując się na osobę z otoczenia zakochanych. 

Paulina Smaszcz podważa uczucia eksmęża do Katarzyny Cichopek. Padły ostre słowa o nowym związku Kurzajewskiego >> 

Początkowo zdawali się na to, co przynosił kolejny dzień, ale wobec nieustannych publikacji, plotek i komentarzy, zdecydowali, że muszą mieć nad tym więcej kontroli. Mają obok siebie osoby, również z ramienia stacji, które im doradzają i pomagają w budowaniu wizerunku w tym intensywnym dla nich czasie. Wiedzą, że sposób w jaki to wszystko zostanie przedstawione, będzie miał wpływ nie tylko na ich związek, ale i kariery – czytamy.

Będzie huczny ślub?

  

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.