News

Konwój Kate i Williama potrącił kobietę. Pojazd jechał po złej stronie drogi

Konwój Kate i Williama potrącił kobietę. Pojazd jechał po złej stronie drogi

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Konwój Kate i William miał kolizję! Motocykl policyjny należący do królewskiego konwoju przewożącego Williama i Kate potrącił 83-latkę na przejściu dla pieszych. Angielskie media donoszą, że pojazd poruszał się po złej stronie drogi.

Życie księcia Harry’ego mogło być zagrożone. Polacy skazani za terroryzm >>

Motocykl nie jechał z nadmierną prędkością, ale wypadku nie udało się uniknąć. Kate i William nie zatrzymali się sprawdzić co z poszkodowaną – w takiej sytuacji członkowie rodziny królewskiej muszą kontynuować podróż, a na miejscu zostaje jedynie sprawca i pomoc.

Książęca para jednak bardzo przejęła się zdarzeniem i na bieżąco monitoruje stan zdrowia starszej pani. Córka poszkodowanej potwierdziła, że jej matka ma złamaną miednicę.

Czy ketchup Eda Sheerana będzie dostępny w Polsce? >>

Kate i William byli głęboko zaniepokojeni i zasmuceni. Mają kontakt z rodziną ofiary, wysłali też kwiaty. Powiedzieli też, że chcieliby odwiedzić panią Mayor, kiedy będzie na to gotowa – powiedział rzecznik pary w oświadczeniu dla Daily Mail.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Irene Mayor do sprawności i mamy nadzieję, że reszta konwoju książęcej pary nie będzie brała przykładu z polskiego BOR-u i to się więcej nie powtórzy… ?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.