News

Czy ketchup Eda Sheerana będzie dostępny w Polsce?

Czy ketchup Eda Sheerana będzie dostępny w Polsce?

Fot. YouTube.com/Heinz Ketchup

Ed Sheeran ma swój ketchup! Niedawno pojawiła się reklama produktu z udziałem muzyka. Gwarantujemy, że to wideo poprawi Wam humor! ;-) Sprawdźcie czy ketchup Eda będzie można kupić w Polsce! 

Blue Ivy już występuje na scenie! Zobaczcie popisowy numer >> 

Ed Sheeran reklamuje ketchup Heinz

Nie od dziś wiadomo, że Ed Sheeran uwielbia ketchup Heinz. Jego miłość jest tak wielka, że wytatuował sobie nawet logo produktu na ramieniu. W dodatku na początku kwietnia 2019 roku Sheeran zaproponował marce Heinz, że wystąpi w reklamie ich ketchupu. Zapowiedział nawet, że chętnie napisze do niej scenariusz i wyreżyseruje spot.

Polski aktor w sesji dla amerykańskiego Vogue'a! Świetne zdjęcia >> 

Marzenia Eda Sheerana się spełniły i niedawno pojawiła się reklama ketchupu Heinz z jego udziałem. W wideo artysta wybiera się na kolację do naprawdę luksusowej restauracji, a elegancki kelner podaje mu pyszne danie.

(…) Danie wygląda dobrze, ale czegoś mu brakuje. Wyciągam z torby coś, co może sprawić, że będzie kompletne i nagle świat się zatrzymuje, a oczy kelnera krzyczą: NIE! (…) – mówi Ed Sheeran wyjmując ketchup.

Książę Harry pokazał twarz syna na pięknym zdjęciu >> 

Przy tworzeniu reklamy Ed Sheeran miał zainspirować się własnymi doświadczeniami. Podobno kiedy prosi o ketchup w drogich restauracjach, kelnerzy są co najmniej zdziwieni… ;-) 

Ketchup Eda Sheerana nie różni się za bardzo od oryginału. To co go wyróżnia to etykietka z pomidorem, który do złudzenia przypomina… twarz Eda Sheerana. Nazwa ketchupu stworzonego przez muzyka też jest charakterystyczna. Jego produkt nazywa się Tomato Edchup. ;-) 

Polak i znane gwiazdy w teledysku Taylor Swift! Zobacz klip do You Need To Calm Down >>

Zagraniczne media podają, że na występie w reklamie ketchupu Ed Sheeran zarobił około 300 tysięcy funtów.

Mówi się również, że ketchup Eda Sheerana pojawi się też w sklepach w Polsce. Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie produkt pojawi się na naszym rynku.

Kupicie ketchup od Eda? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#EdChup It’s here. It’s Perfect ?. #EDxHEINZ @teddysphotos

Post udostępniony przez Heinz Ketchup (@heinz)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.