Reklama
placeholder
News

Billie Eilish: Katy Perry odmówiła współpracy. Teraz żałuje

Billie Eilish: Katy Perry odmówiła współpracy. Teraz żałuje

fot. Wikimedia Commons/crommelincklars/materiały prasowe Universal Music Polska

Reklama
Reklama
placeholder

Katy Perry miała szansę współpracować z Billie Eilish, ale odrzuciła propozycję. Przyznała, że to był wielki błąd.

Shakira – nowa piosenka też będzie o Pique? >>

Billie Eilish w 2023 roku skończy 22 lata, a na swoim koncie już ma sukcesy, których może pozazdrościć jej niejedna gwiazda muzyki. Między innymi zdobyła siedem nagród Grammy.

Wokalistka i jej brat, Finneas O'Connell, zdobyli Oscara 2022 za utwór No Time To Die. To oficjalna piosenka do filmu z serii o Jamesie Bondzie – No Time To Die (Nie Czas Umierać). Billie Eilish została najmłodszym wykonawcą, który stał się autorem piosenki do Bonda i jedną z najmłodszych wokalistek, do której trafiło wyróżnienie od Akademii Filmowej.

Billie Eilish w 2017 roku debiutowała EP-ką Don't Smile at Me, na której znalazł się m.in. przebój Ocean Eyes. To właśnie nad tym singlem z amerykańską piosenkarką mogła pracować Katy Perry.

Katy Perry o współpracy z Billie Eilish

Jakiś czas temu na TikToku pojawił się filmik, na którym Katy Perry mówi publiczności o tym, że nie skorzystała z szansy współpracy z debiutującą wtedy Eilish.

Rihanna jest na topie w piekle? Duchowny opowiedział, co jest na playliście samego szatana >> 

Dostałam maila: „Hej, sprawdź tę nową artystkę. Chcę, żebyśmy z nią pracowali (…)”. To była piosenka „Ocean Eyes”, a ona była po prostu blondynką. Pomyślałam: „Meh, nuda”. Duży błąd, ogromny błąd – powiedziała Katy Perry. Później zażartowała:

Nie pozwólcie, żeby to trafiło do internetu.

Jak przypomina Billboard, od tamtego czasu Billie Eilish i Katy Perry zostały przyjaciółkami. 😉

 

@1027kiisfm #KatyPerry tells the story of first hearing #BillieEilish’s Ocean Eyes! 😱 #oceaneyes #oceaneyesbillieeilish #katyperryfan #losangeles ♬ original sound - 102.7 KIIS FM

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama