News

Shakira – nowa piosenka też będzie o Pique?

Shakira – nowa piosenka też będzie o Pique?

fot. materiały prasowe/sonymusic.pl

Shakira i Bizarrap wypuścili wspólnie BZRP Music Sessions #53 i „rozbili bank”. Singiel, w którym Shakira dosadnie nawiązuje do Pique, jego rodziny i nowej wybranki od 12 stycznia 2023 roku zebrał ponad 220 milionów wyświetleń na YouTubie.

Gerard Pique ze swoją dziewczyną. Pierwsze takie zdjęcie >>

Z doniesień serwisu Marca wynika, że wokalistka szykuje się do wydania „nowej piosenki przeciwko Pique”. Według informacji portalu, współny utwór Shakiry i Karol G miałby pojawić się 2 lutego – czyli w dniu 46. urodzin Shakiry i 36. urodzin Gerarda Pique.

Shakira i Karol G – piosenka

Teledysk do singla miał powstać w zaledwie 2 dni. Marca przypomina, że Karol G wyraziła wsparcie dla Shakiry po wydaniu BZRP Music Sessions #53, kiedy przyszła na jeden z meczów w koszulce z fragmentem tekstu piosenki artystki.

Shakira – piosenka o Pique miała być ostrzejsza? 'Kiedy jest wściekła, tworzy diss' >> 

Pojawiły się przypuszczenia, że kolejny kawałek Shakiry też może zawierać odniesienia do Pique, ale w mniej bezpośredni sposób niż poprzednio.

W artykule newsrebeat.com czytamy, że Shakira i Karol G rzeczywiście „wkrótce zaprezentują wspólny numer”, ale nie ujrzy on światła dziennego 2 lutego.

Jesteście ciekawi nowości od Shakiry?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.