News

Kayah wystąpi z Gromeem na Orchestonie! Co zaśpiewa?

Kayah wystąpi z Gromeem na Orchestonie! Co zaśpiewa?

fot. materiały prasowe

Kayah wystąpi na Orchestonie – to świetna wiadomość dla fanów artystki!

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej dołącza do koncertu Orcheston, gdzie wystąpi u boku Reni Jusis, Sarsy i Lukasa Meijera.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax wystąpi 17 maja w warszawskim COS Torwar. Kayah przygotuje symfoniczną aranżację jednego z największych hitów muzyki elektronicznej. Kolejne nazwiska gości Orchestonu poznamy już wkrótce, ale już teraz wiemy, że będzie to wspaniała plejada gwiazd.

Kayah jest autorką wielu przebojów takich jak Supermenka, Na językach, Testosteron, Prawy do lewego czy Śpij kochanie śpij. Piosenkarka jest obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat!


Kayah to wyjątkowa artystka. Jej głos i muzyka przepełnione są pięknymi emocjami. To dla mnie wielki zaszczyt i powód do dumy, że w kolejnej edycji Orchestonu spotkam się z nią na jednej scenie - podkreśla Gromee.

Artystka dołącza do drugiej edycji jako premierowy głos. Swój udział zapowiedzieli już także Reni Jusis, Sarsa i Lukas Meijer, czyli wokaliści, którzy wystąpili także w pierwszej odsłonie Orchestonu w Krakowie.

Podczas Orchestonu na scenie COS Torwar wybrzmią hity takich twórców jak: Depeche Mode, Swedish House Mafia, Rudimental, Vangelis, Daft Punk, Fatboy Slim, Tiësto, The Chemical Brothers, Robert Miles, ATB i wielu innych.

Łączymy dwa gatunki muzyczne: muzykę symfoniczną z muzyką elektroniczną. To będzie koncert zdecydowanie symfoniczny, nie będzie to klubowa impreza, tylko koncert zagrany przez najlepszych muzyków w tym kraju - 60-osobową Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej. Playlista drugiej edycji już powstaje. Pojawi się sporo utworów z pierwszego koncertu w Krakowie, ale także nowe aranżacje i nowi artyści. Do projektu dołączają kolejne wokale, które idealnie wzbogacą całokształt tego wieczoru. Nie spodziewałem się, że pierwsza edycja się wyprzeda co do jednego biletu, dlatego tym bardziej zapraszam na drugą odsłonę Orchestonu - zachęca Gromee, współtwórca projektu.
Druga edycja Orchestonu odbędzie się w COS Torwar w Warszawie 17 maja 2019 roku. Bilety na wydarzenie można kupić poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem. Mecenasem projektu jest Bukovina Resort.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj