Reklama
placeholder
News

ZORZA w Gdańsku 15-16.8: line-up godzinowy, informator

ZORZA w Gdańsku 15-16.8: line-up godzinowy, informator

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

ZORZA, czyli festiwal Dawida Podsiadły, 15 i 16 sierpnia 2025 roku odbędzie się w Polsat Plus Arenie w Gdańsku. W tym artykule znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na jego temat.

Dawid Podsiadło na początku czerwca 2025 roku wystartował z pierwszą edycją swojego festiwalu ZORZA. Artysta od początku zapewniał, że nie zabraknie na nim  zupełnie nowych, premierowych wykonań, świeżej muzyki oraz połączeń, które podekscytują zarówno artystów, jak i odbiorców. Przypomnijmy, że pierwszy przystanek tego wyjątkowego wydarzenia miał miejsce w Poznaniu na terenie Malta Komandoria w dniach 6 i 7 czerwca 2025 roku. Potem przyszedł czas na Wrocław, gdzie festiwal odbył się 27 i 28 czerwca na stadionie Olimpijskim. 11 i 12 lipca ZORZA zawitała z kolei na teren AWF w Warszawie, a  25 i 26 lipca odbyła się w Krakowie na terenie lotniska Rakowice-Czyżyny. Teraz przyszedł na Gdańsk.

Poniżej znajdziecie harmonogram ZORZY w Gdańsku oraz informacje na temat imprezy. Artykuł będzie aktualizowany. 

ZORZA w Gdańsku: harmonogram i rozpiska godzinowa

Piątek 15.08.2025

  • 17:00 - ANIA SZLAGOWSKA (Scena FNOMN)
  • 17:30 - DANIEL GODSON (Scena FNOMN)
  • 17:55 - IKARVS: POLISH EUFORIA (scena Audioriver T-Mobile Electronic Beats)
  • 18:45 - PAULINA PRZYBYSZ GRA BAJM (Scena Główna)
  • 19:45 - A_GIM & DEAS Temporality LIVE! (scena Audioriver T-Mobile Electronic Beats)
  • 19:50 - LIVKA (Scena FNOMN)
  • 20:35 - SOKÓŁ FISZ EMADE (Scena Główna)
  • 21:35 - CATZ 'N DOGZ & FRIENDS (scena Audioriver T-Mobile Electronic Beats)
  • 21:40 - KRZYK MODY (Scena FNOMN)
  • 22:30 - DAWID PODSIADŁO I KAŚKA SOCHACKA (Scena Główna)

Sobota 16.08.2025

  • 16:50 - BASS ASTRAL REMIXED.PL (scena Audioriver T-Mobile Electronic Beats)
  • 17:00 - ROZEN (Scena FNOMN)
  • 17:30 - ODET (Scena FNOMN)
  • 17:45 - BRODKA DJ SET (scena Audioriver T-Mobile Electronic Beats)
  • 18:35 - KACPERCZYK I KUKON (Scena Główna)
  • 19:35 - ROSALIE.2K88 (scena Audioriver T-Mobile Electronic Beats)
  • 19:40 - KACHUS (Scena FNOMN)
  • 20:25 - KORTEZ WRACA Z ''BUMERANGIEM'' (Scena Główna)
  • 21:35 - FLIRTINI 2012 FM (scena Audioriver T-Mobile Electronic Beats)
  • 21:40 - NEWSKIN (Scena FNOMN)
  • 22:30 - DAWID PODSIADŁO I ARTUR ROJEK (Scena Główna)

Jak wymienić bilety na opaski?

Jak można przeczytać w informatorze festiwalu, wymiana biletu na opaskę jest obowiązkowa. Z opaski może korzystać tylko jedna osoba. Założoną przez obsługę punktu opaskę należy zachować aż do momentu zakończenia udziału w festiwalu. Osoby posiadające bilet typu “karnet” otrzymują opaskę, którą należy zachować zamocowaną na ręce przez oba dni festiwalu. Wszystkie bilety podlegają obowiązkowej wymianie na opaski. Do wejścia i przebywania na terenie festiwalu upoważnia opaska trwale zamocowana na ręce. Każdorazowe powtórne wejście na teren festiwalu przysługuje tylko uczestnikom posiadającym taką opaskę.

Bilety należy wymienić na opaski festiwalowe OSOBIŚCIE w specjalnie przygotowanych punktach otwartych w dniach 15-16.08.2025
 w godz. 12:00 - 00:00, przy wejściu na teren festiwalu. Zachęcamy do wcześniejszej wymiany biletów na opaski, w celu uniknięcia kolejek.

Dodatkowy punkt wymiany biletów będzie otwarty 14.08 (czwartek)
w godzinach 12:00 - 20:00 i znajduje się w FORUM GDAŃSK - Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk Mostek Historyczny na poziomie.

Jak dostać się na festiwal i wrócić z niego komunikacją miejską?

Na czas trwania festiwalu ZORZA w Gdańsku z ruchu kołowego zostaną wyłączone ulice Żaglowa oraz Pokoleń Lechii Gdańsk na odcinku od wysokości wjazdu do urzędu skarbowego do skrzyżowania w obrębie Węzła Harfa. Bilet na imprezę nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania tramwajami i autobusami. Na festiwal będzie można dojechać następującymi liniami:

Tramwaje

Linia 7: w godzinach 15:00-17:00 co około 10 minut wykonywane będą dodatkowe kursy na skróconej trasie: Śródmieście SKM 01 - Nowy Port Zajezdnia.

Linia 10: podjazdy według sobotniego i niedzielnego rozkładu jazdy.

Linia 2: po zakończeniu koncertów uruchomione będą dodatkowe kursy na trasie Polsat Plus Arena – Hallera – Zaspa – Żabianka – Oliwa - Strzyża PKM.

Linia 7: po zakończeniu koncertów uruchomione zostaną także dodatkowe kursy na następujących dwóch trasach: Polsat Plus Arena – Jana z Kolna – Dworzec Główny – Śródmieście SKM – Łostowice Świętokrzyska oraz skróconej Polsat Plus Arena – Jana z Kolna – Dworzec Główny – Śródmieście SKM.

Autobusy

Linia 158: w godzinach 14:50-17:10 uruchomione zostaną dodatkowe kursy na skróconej trasie Wrzeszcz PKP – Polsat Plus Arena. Autobusy będą jeździć co około 5-8 minut.

Linia 658: djazdy wg sobotniego i niedzielnego rozkładu jazdy.

Dostępność dla osób niepełnosprawnych

Teren festiwalu został przystosowany do potrzeb osób
z niepełnosprawnością, umożliwiając dogodne poruszanie się po nim. Na terenie znajdują się toalety dostosowane do osób z niepełnosprawnością. Przy scenie głównej i Audioriver dostępne są specjalne platformy widokowe dla osób z niepełnosprawnością. Przy platformach znajdują się koordynatorzy, którzy udzielają informacji na temat dostępnych udogodnień, Przy scenie głównej odbywa się tłumaczenie migowe tekstów piosenek z głównej sceny festiwalu, W punkcie informacyjnym dyżurują koordynatorzy, którzy udzielają informacji o dostępnych udogodnieniach

Co można wnosić na teren festiwalu?

  • Aparat bez wymiennej optyki - analogi, aparaty cyfrowe, telefony
  • Wózki dziecięce
  • Kocyki
  • Butelki filtrujące wodę
  • Puste butelki wielokrotnego użytku
  • Bidony
  • Butelkę na mleko dla dziecka
  • Powerbank
  • Wodę – butelkowaną, zamkniętą fabrycznie, w rozmiarze 0,5l.

Warto zabrać również:

  • Pelerynę przeciwdeszczową
  • Obuwie odporne na deszcz i błoto
  • Środki odstraszające komary
  • Krem SPF
  • Nakrycie głowy
  • Ciepłą odzież

Co znajduje się w strefie gastronomicznej?

  • Różnorodne kuchnie z całego świata
  • Dania wegetariańskie i wegańskie
  • Napoje bezalkoholowe
  • Piwo oraz drinki
  • Słodkości i przekąski
  • Punkt z darmową wodą pitną

Przy zakupie napoju obowiązuje kaucja w wysokości 10 zł za kubek wielokrotnego użytku, przy każdym kolejnym zamówieniu w przypadku posiadania kubka kaucja nie będzie pobierana. 

Czego nie można wnosić na teren festiwalu?

  • broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów,
  • wszelkiego rodzaju świecących dekoracji jak pałeczki itp.różki, bransoletki
  • materiałów wybuchowych wyrobów pirotechnicznych
  • materiałów pożarowo niebezpiecznych
  • profesjonalnych aparatów fotograficznych i kamer video (na terenie festiwalu można robić zdjęcia smartfonem wyłącznie na własny użytek)
  • walizek, toreb, toreb podróżnych, plecaków i innych przedmiotów o wymiarach przekraczających format 40 cm x 30 cm x 20 cm
  • krzeseł i innych obiektów przeznaczonych do siedzenia dronów
  • wszelkiego rodzaju statywów
  • selfie sticków, kamer GoPro
  • napojów alkoholowych i bezalkoholowych
  • środków odurzających lub substancji psychotropowych, żywności z wyłączeniem osób, których stan zdrowia tego wymaga oraz zostanie potwierdzony orzeczeniem lekarskim
  • wskaźników laserowych
  • parasoli

Uczestnicy festiwalu będą mieli możliwość skorzystania z punktów depozytowych zlokalizowanych przy bramach wejściowych. 15-16.08.25. Koszt depozytu to 40 zł/sztuka. Punkty działają od godz. 15:00 i zostaną zamknięte na pół godziny po ostatnim koncercie zamykającym dzień festiwalowy.

Reklama
placeholder
Zobacz też
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2025 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama