Reklama
placeholder
News

Kevin Mglej o hejcie w sieci. Przywołał raport o... zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży

Kevin Mglej o hejcie w sieci. Przywołał raport o... zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Reklama
Reklama
placeholder

Kevin Mglej, chłopak Roksany Węgiel, wciąż wzbudza zainteresowanie. Ostatnio było o nim głośno w kontekście nieciekawego zakończenia jego poprzedniego związku, a mężczyzna nadal pozostaje aktywny na swoich profilach w social mediach. Ostatnio na Instagramie odniósł się do tematu hejtu w sieci. 

Kevin Mglej o hejcie 

(Pisownia oryginalna) Mysle, że ostatnie miesiące pokazały mi na własnej skórze czym jest hejt. Nigdy nie hejtowałem i nie będę hejtować, nigdy nie chciałbym przekazać takich wartości mojemu synowi. Współczuje każdej osobie, która przez zazdrość i brak empati do drugiego człowieka znajduje czas na napisanie podłego komentarza, obrażanie drugiego człowieka, wspólczuje każdej osobie, która wierzy w to co czyta w mediach i wierzy w to co widzi na instagramie. Ja mam 26 lat jestem świadomy, szczęśliwy i z hejtem sobie poradzę, ale młoda głowa może już nie - napisał Kevin Mglej na swoim Instastory.

Partner Roksany Węgiel zachęcił do przeczytania raportu 'MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym' dodając do swojego InstaStory link do dokumentów. Dodał również, że jest dumny, bo jego agencja może współtworzyć ten projekt.

Ze strony fundacji Martyny Wojciechowskiej UNAWEZA można dokładnie dowiedzieć się czym jest projekt MŁODE GŁOWY. Obejmuje on największe w Polsce w pełni anonimowe i bezpłatne badanie zdrowia psychicznego i ma na celu budowanie poczucia własnej wartości oraz sprawczości dzieci i młodzieży. Prowadzona jest także kampania, której odbiorcami są m.in.  rodzice i nauczyciele.

bryska choruje na depresję. Szczere wyznanie artystki >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama