News

Khloe Kardashian chce wyglądać jak Jordyn Woods?! Planuje operacje

Khloe Kardashian chce wyglądać jak Jordyn Woods?! Planuje operacje

Fot. Instagram.com

Khloe Kardashian chce upodobnić się do Jordyn Woods?! Celebrytka planuje już szereg operacji, które miałyby jej w tym pomóc. Dlaczego Kardashianka wpadła na taki pomysł?

Kardashianowie: dramat ze zdradą w tle. Jordyn przeprasza Khloe >> 

Khloe Kardashian chce wyglądać jak Jordyn Woods

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że ukochany Khloe Kardashian zdradził ją z najbliższą przyjaciółką rodziny – Jordyn Woods. Kolejny wyskok Tristana Thompsona spowodował, że Khloe postanowiła definitywnie się z nim rozstać i skupić na karierze oraz wychowywaniu córki True. Ostatnie wydarzenia sprawiły też, że Khloe podjęła decyzję o radykalnych zmianach w wyglądzie.

Nie od dziś wiadomo, że Khloe była nazywana „najbrzydszą Kardashianką”. Przez lata walczyła ze swoimi kompleksami nie tylko za pomocą diet i kosmetyków, lecz także operacji plastycznych. Pojawiły się informacje, że po bolesnej zdradzie Thompsona jej poczucie własnej wartości na nowo zostało zachwiane. Mówi się, że Khloe chce teraz upodobnić się do ostatniej kochanki byłego faceta – Jordyn Woods.

Kylie Jenner zdradziła, jak Stormi miała mieć na imię. Zdziwieni? >>

Jak podają zagraniczne media, Khloe Kardashian chce powiększyć biust i, tak jak Jordyn, podnieść kości policzkowe. Na koniec podda się liposukcji brzucha i pośladków. Zaplanowane zabiegi jednak ukrywa przed rodziną. Chce wybrać się do kliniki pod pozorem wizyty w SPA.

Myślicie, że wybrała odpowiedni wzór do naśladowania?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Are you willing to give up what you love, for who you love?” Big Sean

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

wya

Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj