News

Kim Kardashian jest poważnie chora. Na to samo cierpi Selena Gomez

Kim Kardashian jest poważnie chora. Na to samo cierpi Selena Gomez

fot. instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian ma problemy ze zdrowiem. W nowym odcinku show o rodzinie Kardashianów, czyli Keeping Up With The Kardashians, Kim otrzymała bardzo niepokojące wyniki badań.

Ariana Grande chce dożywocia dla dilera byłego chłopaka >>

Kim Kardashian-West, poza byciem jedną z najpopularniejszych celebrytek świata i przedsiębiorczą kobietą biznesu, jest również mamą trójki dzieci oraz żoną Kanye Westa. Niespodziewane wieści od lekarza Kardashianów zmartwiły całą rodzinę.

Nicki Minaj KOŃCZY KARIERĘ! >>

Okazało się, że u Kim Kardashian zdiagnozowano zmiany odpowiednie dla groźnej choroby autoimmunologicznej, jaką jest toczeń. Układ immunologiczny chorego atakuje własne tkanki poprzez wytwarzanie niepotrzebnych komórek obronnych zwanych przeciwciałami. Prowadzi to do rozwoju przewlekłego stanu zapalnego. Przypomnijmy, że na tę samą chorobę cierpi Selena Gomez. W jej wyniku artystka musiała przejść pilny przeszczep nerki.

Demi Lovato pokazała zdjęcia bez retuszu. "TO CELLULIT!" >>

Co gorsza, Kardashian dowiedziała się o chorobie przypadkiem. Badania, które robiła miały wykluczyć lub potwierdzić reumatoidalne zapalenie stawów (Kim od roku zmaga się z zespołem cieśni nadgarstka). Tymczasem okazało się, że 38-latka najprawdopodobniej cierpi na toczeń.

Niestety przypadłość ta jest trudna do wczesnego zdiagnozowania, nie do końca wiadomo co ją powoduje, a jej wyleczenie jest niemożliwe. Chory przyjmuje leki jedynie osłabiające działanie choroby.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pinky swear we’re besties for life!!!

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💕 EVERYTHING 💕

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj