News

Demi Lovato pokazała zdjęcia bez retuszu. "TO CELLULIT!"

Demi Lovato pokazała zdjęcia bez retuszu. "TO CELLULIT!"

Fot. Instagram.com/ddlovato

Demi Lovato pokazała zdjęcie bez retuszu. Wokalistka pozuje na nim w bikini. Wpis pod fotką daje do myślenia!

Demi Lovato wybiła ząb facetowi! Jest video >> 

Demi Lovato w bikini: zdjęcie bez retuszu

Demi Lovato jest gwiazdą, która nie zawsze radziła sobie z wielką popularnością. 27-letnia artystka wiele razy przyznawała, że przez długi czas nie akceptowała siebie. Kilka lat temu walczyła m.in. z bulimią i anoreksją.

Wygląda na to, że wokalistka najgorszy czas ma już za sobą. Niedawno Demi Lovato wrzuciła na Instagram niewyretuszowane zdjęcie w bikini.

To jest mój największy strach. Moje zdjęcie w bikini bez retuszu. I zgadnijcie co to jest, TO CELLULIT!!!! Jestem po prostu zmęczona wstydzeniem się swojego ciała, retuszowaniem go (tak, inne zdjęcia w bikini były edytowane i nienawidzę się za to, że to robiłam, ale taka jest prawda), aby inni myśleli, że JESTEM ich wyobrażeniem o tym, co jest piękne, ale to po prostu nie ja. To jest to co mam. Chcę, aby ten nowy rozdział w moim życiu opierał się na byciu autentycznym wobec tego, kim jestem, zamiast na spełnianiu standardów kogoś innego. Oto ja, niezawstydzona, nieustraszona i dumna z posiadania ciała, które tak wiele zniosło i, mam nadzieję, znowu mnie zadziwi kiedy pewnego dnia urodzę. To takie wspaniałe uczucie, gdy wracam do telewizji / filmu i nie stresuję się w ciągu dnia 14-godzinnym treningiem, nie pozbywam się prawdziwego tortu urodzinowego, na rzecz arbuza z bitą śmietaną i świeczkami, bo bałam się PRAWDZIWEGO ciasta i byłam nieszczęśliwa na jakiejś szalonej diecie.  W każdym razie, oto ja, PRAWDZIWA! Kocham siebie. I ty też powinieneś kochać siebie! (…) Tylko żeby było jasne… Nie jestem zachwycona swoim wyglądem, ALE jestem za niego wdzięczna i czasami to najlepsze, co mogę zrobić. Mam nadzieję, że zainspiruję kogoś do tego, żeby też docenił swoje ciało – napisała Demi.

Nicki Minaj KOŃCZY KARIERĘ! >> 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

TAK! Wyglądasz wspaniale!

Wyglądasz o wiele lepiej bez retuszu

Tak, tak, tak, jesteś perfekcyjna!

Absolutnie piękna – czytamy.

Demi Lovato za kulisami koncertu Ariany Grande! Co tam robiła? >> 

Jak widać, Demi Lovato już nie goni za perfekcyjnym wyglądem i – co najważniejsze – bardzo lubi swoje ciało. W końcu o to chodzi, żeby przynosiło nam radość, a nie było źródłem smutku i zamartwiania się. ;-) 

Mamy nadzieję, że wszystkie gwiazdy (i nie tylko) wezmą przykład z Demi Lovato i będą pokazywać siebie i świat takimi, jakimi są naprawdę. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited - and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ??????‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. ? #nationalcelulliteday #celluLIT ???

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last day as 26 ?

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And it was all yellow ?✨

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hiiiiiiiee ??

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Idk what to caption this.. reality is I’m sitting at the gym post jiu jitsu feeling high on life and drinking my post workout shake. I’m sweaty and not looking this glamorous right now but fuck I feel awesome and posting this feels empowering because I like this pic where I feel sexy and I can also defend myself from anyone that ever tries to attack me. Any size, any shape, any gender. I have security but in the moments I’m alone I feel confident (no pun intended) that I can hold my own against an attacker and hope everyone finds something they become as passionate about as I feel about jiu jitsu. #BJJ #BlueBelt #HowDidThisEndUpBeingAboutBJJ ?

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love this lewk ?

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj