News

Kim Kardashian i Kanye West sfinalizowali rozwód. Alimenty są porażające

Kim Kardashian i Kanye West sfinalizowali rozwód. Alimenty są porażające

fot. Wikimedia Commons/YouTube.com/Cosmopolitan UK

Amerykańskie media donoszą, że Kim Kardashian i Kanye West sfinalizowali rozwód. Przypomnijmy, że celebrytka złożyła pozew w 2021 roku. Jako powód miała podać „różnice nie do pogodzenia”.

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się po 9 miesiącach. Dlaczego? >> 

Kim Kardashian i Kanye West – rozwód

CNN miała dotrzeć do dokumentów, z których wynika, że Kanye West, znany też jako Ye, będzie płacił Kim Kardashian miesięcznie 200 tysięcy dolarów alimentów. Raper ma też odpowiadać za „połowę kosztów leczenia, edukacji i bezpieczeństwa” dzieci.

Kim Kardashian i Kanye West mieli też dogadać się, że będą rozstrzygać spory dotyczące pociech przez udział w mediacjach. Jeśli jedna ze stron nie weźmie w nich udziału, druga ma mieć możliwość podjęcia decyzji.

Co z majątkiem Kim Kardashian i Kanyego Westa? Według informacji przekazywanych przez portale, będzie on podzielony na podstawie intercyzy.

Kim Kardashian i Kanye West – związek, dzieci

Kim Kardashian potwierdziła związek z Kanye Westem w 2012 roku. W maju 2014 roku celebrytka i raper wzięli ślub.

Jakub Rzeźniczak WZIĄŁ ŚLUB z Pauliną Nowicką. Ceremonia odbyła się w Miami >>

O tym, że Kim Kardashian i jej mąż nie mogą się porozumieć głośno było m.in. po tym, jak Kanye West ogłosił, że chce objąć urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2020 roku.

Kim Kardashian i Kanye West mają czworo dzieci – 9-letnią North, 6-letniego Sainta, 4-letnią Chicago i 3-letniego Psalma.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.