News

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati: ostra dyskusja w sieci skończy się w sądzie?

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati: ostra dyskusja w sieci skończy się w sądzie?

Fot. Instagram.com/kingarusin/weronikarosati

Spór między Kingą Rusin a Weroniką Rosati zakończy się w sądzie? Aktorka przekazała sprawę prawnikom. 

Weronika Rosati o zdjęciu Kingi Rusin z Adele

26 kwietnia poznaliśmy laureatów Oscarów 2021. Weronika Rosati udzieliła wywiadu portalowi Plejada na temat prestiżowych nagród filmowych i skomentowała m.in. słynne zdjęcie Kingi Rusin z Adele, o którym głośno było w zeszłym roku.

Przypomnimy, że dziennikarka pokazała selfie z wykonawczynią takich hitów jak Rolling in the Deep, Someone Like You czy Hello i opisała co działo się na prywatnej imprezie organizowanej przez Beyonce i Jaya-Z.

Kinga Rusin z Adele imprezuje u Jaya-Z! To zdjęcie obiegło świat >> 

Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. Zresztą nie tylko na imprezach. Jak wchodzi się do znanej restauracji w Los Angeles, obsługa zakleja aparaty w telefonie. Absolutnie nie można robić zdjęć. (…) Konsekwencje łamania tych zakazów są ciężkie. Amerykanie bardzo tego przestrzegają. Jeśli jestem na imprezie, na której nie można robić zdjęć - to ich nie robię, a niektóre z nich byłyby naprawdę ciekawe. Po prostu Amerykanie szanują prywatność gwiazd. Podam przykład, co prawda nie z imprezy, ale z wizyty w sklepie. Robiłam zakupy spożywcze i nagle zapadła cisza. Zauważyłam, że Angelina Jolie z dziećmi również robi zakupy. Nikt jej nie zaczepiał, nikt nie robił zdjęć, nikt się nie gapił. Tutaj gapienie się na gwiazdę jest postrzegane jako szczyt ch***twa – powiedziała Weronika Rosati w rozmowie z Plejadą.

Kinga Rusin odpowiada Weronice Rosati

Na wywiad stanowczo zareagowała Kinga Rusin. Opublikowała post na Instagramie, w którym opisuje m.in. historię zdjęcia z Adele.

Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. (…) Na imprezie pooskarowej, w której brałam udział w zeszłym roku, nikomu nie zabierano telefonów i nikt z nas ich tam nie użył, ani otwarcie ani po kryjomu. Nie robiłyśmy sobie zdjęć z Adele na imprezie, tylko po imprezie. To były zdjęcia pozowane (co chyba widać), a Adele osobiście wybierała później najlepsze ujęcia. Nikt na tej imprezie się na nikogo „nie gapił”, tylko wszyscy po prostu dobrze się bawiliśmy. Nikt nie wyniósł żadnych poufnych informacji. Ale może dla Ciebie chodzenie w kapciach na imprezie jest informacją poufną – czytamy.

Kinga Rusin na zakończenie wspomniała producenta Harveya Weinsteina, skazanego za przestępstwa seksualne.

(…) To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem.

Maseczki zniesione na zewnątrz. Od kiedy? >>

Weronika Rosati o wpisie Kingi Rusin. Zaangażowała prawników

Portal Pudelek.pl skontaktował się z Weroniką Rosati. Jak czytamy, aktorka rozważa podjęcie kroków prawnych.

Sprawę wpisu na Instagramie Kingi Rusin na mój temat przekazałam moim prawnikom i oni zdecydują, co dalej z tym zrobić. Ja obecnie nie mam czasu na dyskusje na takim poziomie, bo jestem zajęta próbami i przygotowaniami do nowej, międzynarodowej produkcji – powiedziała Rosati.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.